FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  najostrzejsze rzeczy

Forum - Off Topic

• najostrzejsze rzeczy Co będzie ostrzejsze: nóż do chleba, miecz, a może jakiś nożyk do tapet? Szukam jakiegoś narzędzia, którym mógłbym wykonywać maksymalnie precyzyjne cięcia - a że żadnego laserowego ustrojstwa nie mam pod ręką, to szukam czegoś bardziej konwencjonalnego. Dodam jeszcze, że ostrze musi być bardzo wytrzymałe, bo zamierzam pracować na twardych materiałach.
    Szczegóły póki co zachowam dla siebie, powiem tylko że zacząłem się bawić w rzemiosło artystyczne - i może kiedyś się pochwalę, co tam zmajstrowałem :P
    Od: Arsewiusz Data: 10 września 2019, 11:34

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • Arsewiusz
    od:
    Arsewiusz
    data
    16 września 2019, 09:01
    EDIT
    Co sądzicie o tym, żeby w tej robótce wykorzystać ostrza chirurgiczne? Lekarze korzystają raczej z najbardziej niezawodnych rzeczy, więc "nożyki" zamówione na https://hellodent.pl/chirurgia-stomatologiczna/ostrza-chirurgiczne/swann-morton-skalpele nie powinny rozpadać się w rękach... inna kwestia, że ja używam materiałów twardszych niż mięso, skóra i tkanki miękkie - to może być problem?
Reklama-Jak zamawiać?
Roadless
Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Kraków 2019

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • Forfiter
  • mgl
  • Redakcja
  • lotar
  • Jakub Kosmowski
  • Macko
  • SundayXvip
  • ursula5198
  • Titangel
  • aybnb51
  • troy5166
  • margeles
  • ysqaz62
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności