FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  wlasny biznes

Forum - Off Topic

 • wlasny biznes Cześć wszystkim,od pewnego czasu marzy mi się własny sklep internetowy, ale w sprawach technicznych jestem słaby... o ile z założeniem strony sobię powinienem poradzić to już pozycjonowanie jej to dla mnie czarna magia. są tu jacyś specjaliści, którzy chcieliby udzielić mi kilku wskazówek? Od: MyrinhKO Data: 27 września 2019, 14:51

Komentarze

Liczba komentarzy: 7 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  23 listopada 2021, 16:06
  Każdy ma inny pomysł na biznes... Najważniejsze jest to, aby robić to co się lubi. Ja przykładowo poszłam w kierunku własnej cukierni. Teraz będę uruchamiać już pełną produkcję. Dlatego planuje tutaj https://elhandel.pl/opakowania-do-tortow-c-2_178.html kupić opakowania do tortów i innych wypieków.
 • prażynka
  od:
  prażynka
  data
  31 lipca 2021, 10:51
  Na pewno też trzeba sobie przemyśleć kwestię odpowiedniego wyposażenia swojej firmy. To co może się wam przydać to przykładowo takie https://www.pol-vending.pl/automaty-samosprzedajace-do-zimnych-napojow.html?top=2 automaty samosprzedające do zimnych napojów. Warto pomyśleć o tego typu sprzętach.
 • mirek
  od:
  mirek
  data
  16 lipca 2020, 15:35
  Każdy z nas będzie miał trochę inne podejście do tematu prowadzenia biznesu. Trzeba się jednak zgodzić z jednym, najważniejsze jest mieć dobry pomysł. Ponad to musimy trafić w zapotrzebowanie na dany typ usług w danym regionie. Oczywiście można szukać też branż bardziej uniwersalnych co dobrze widać na przykładzie bardziej specjalistycznych zleceń. Mam na myśli takie z wykorzystaniem sprzętu do zadań ciężkich jaki można swoją drogą na początek swojej działalności wynająć. Wystarczy skontaktować się z firmą RiwalPoland - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/wynajem/ladowarki-teleskopowe oferującą wynajem wszystkiego co potrzebne w naszej działalności. Będzie to idealne wyjście z sytuacji dla osób szukających oszczędności na start.
 • KaroKar
  od:
  KaroKar
  data
  15 grudnia 2019, 20:05
  Do każdego biznesu trzeba się odpowiednio przygotować, z pewnością pomocny będzie tu dobrze sporządzony bliznesplan. Ja mogę wam polecić pójście w kierunku gastronomii, dla mnie to był idealny pomysł na biznes. Jeżeli chcecie spróbować to zajrzyjcie sobie na https://www.trafinoil.pl Proponują tu olej gastronomiczny.
 • MyrinhKO
  od:
  MyrinhKO
  data
  10 października 2019, 15:48
  trafiłem na https://www.inseo.pl/ile-kosztuje-pozycjonowanie-strony-internetowej-w-google-koszt-i-cennik-pozycjonowania/ w sumie cena nie jest tak wysoka jak myslałem. muszę to przemyśleć.
 • tierra10
  od:
  tierra10
  data
  1 października 2019, 13:22
  Myślę, że musiałbyś poszukać kogoś kto oferuje takie usługi i niestety za to zapłacić. Jednak jeśli masz dobry pomysł i biznes plan, to taka inwestycja na pewno szybko Ci się zwróci
 • kubarah
  od:
  kubarah
  data
  30 września 2019, 12:28
  hejka
Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności