FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  wlasny biznes

Forum - Off Topic

 • wlasny biznes Cześć wszystkim,od pewnego czasu marzy mi się własny sklep internetowy, ale w sprawach technicznych jestem słaby... o ile z założeniem strony sobię powinienem poradzić to już pozycjonowanie jej to dla mnie czarna magia. są tu jacyś specjaliści, którzy chcieliby udzielić mi kilku wskazówek? Od: MyrinhKO Data: 27 września 2019, 14:51

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  25 czerwca 2020, 19:29
  Skoro mowa tutaj o biznesie, to czy ktoś z was może już współpracował z firmą https://csmagency.pl , czyli Company Security Management Agency? Słyszałam, że jest to znakomita agencja, która oferuje szereg nowoczesny rozwiązań dla firm. Od działań detektywistycznych, po działania dotyczące zarządzania biznesem oraz prowadzenia negocjacji. Myślę, że warto nawiązać z nimi współpracę.
 • KaroKar
  od:
  KaroKar
  data
  15 grudnia 2019, 20:05
  Do każdego biznesu trzeba się odpowiednio przygotować, z pewnością pomocny będzie tu dobrze sporządzony bliznesplan. Ja mogę wam polecić pójście w kierunku gastronomii, dla mnie to był idealny pomysł na biznes. Jeżeli chcecie spróbować to zajrzyjcie sobie na https://www.trafinoil.pl Proponują tu olej gastronomiczny.
 • MyrinhKO
  od:
  MyrinhKO
  data
  10 października 2019, 15:48
  trafiłem na https://www.inseo.pl/ile-kosztuje-pozycjonowanie-strony-internetowej-w-google-koszt-i-cennik-pozycjonowania/ w sumie cena nie jest tak wysoka jak myslałem. muszę to przemyśleć.
 • tierra10
  od:
  tierra10
  data
  1 października 2019, 13:22
  Myślę, że musiałbyś poszukać kogoś kto oferuje takie usługi i niestety za to zapłacić. Jednak jeśli masz dobry pomysł i biznes plan, to taka inwestycja na pewno szybko Ci się zwróci
 • kubarah
  od:
  kubarah
  data
  30 września 2019, 12:28
  hejka

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności