FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  nie ma jak fachowcy!

Forum - Off Topic

• nie ma jak fachowcy! Przysłowie mówi, że jak chcesz coś mieć zrobione dobrze, to zrób to sam. A ja powiem odwrotnie: wynajmij porządnych fachowców, bo inaczej będziesz poprawiać sam po sobie i wydasz więcej, niż płacąc specjaliście.
    Sam ostatnio się o tym przekonałem. Porządki w biurze zajęły mi bite 5 godzin, a mogłem przecież zlecić to komuś innemu!!!
    Od: sojuz Data: 4 października 2019, 10:06

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • estell
    od:
    estell
    data
    16 października 2019, 10:13
    Ja niestety nie mam dobrych doświadczeń z fachowcami jestem wręcz załamana jakością świadczonych usług.
  • korczol
    od:
    korczol
    data
    8 października 2019, 11:08
    Miałem to samo, jak próbowałem odnowić starą sofę. Po kilku miesiącach męczarni zdecydowałem się zamówić sofę na wymiar z Kalwarii http://mebles.pl/15-sofy , szkoda, że nie zdecydowałem się na ten krok wcześniej. Tyle czasu bym zaoszczędził :(
  • sojuz
    od:
    sojuz
    data
    8 października 2019, 10:01
    I następnym razem tak zrobię, że po prostu zapłacę profesjonalistom - będzie uporządkowane lepiej, a do tego też ja będę miał znacznie więcej wolnego czasu. Myślę, że firma sprzątająca https://www.sprzataniedeluxe.pl/ sprawdzi się tutaj całkiem nieźle... Ktoś miał sposobność skorzystania z ich usług? Jeśli tak, to jak ich oceniacie?
Reklama-Jak zamawiać?
Roadless
Mistrzostwa Świata SuperEnduro - Kraków 2019

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • Forfiter
  • mgl
  • Redakcja
  • lotar
  • Jakub Kosmowski
  • Macko
  • troy5166
  • Titangel
  • aybnb51
  • SundayXvip
  • ysqaz62
  • laineqtfz
  • ursula5198
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności