FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  kluby 4crossowe

Forum - Off Topic

 • kluby 4crossowe Yo homies!
  Czy są tutaj (po)ziomki, które interesują się jakże efektowną odmianą kolarstwa, jaką są wyścigi 4crossowe? Niedaleko mnie kiedyś organizowano nawet zawody dużej rangi (tor w Szczawnie, ponoć jeden z lepszych) ale ostatnio wszystko jakoś ucichło... Nic się nie dzieje, nie ma żadnych imprez, jeszcze trochę a obiekt zniszczeje.
  Czyżby kluby 4crossowe w ogóle przestały istnieć?
  Od: Jamil Data: 14 listopada 2019, 08:57

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • rejan
  od:
  rejan
  data
  28 czerwca 2022, 08:51
  Niestety, kolarstwo to nie moja bajka, ale z kolei myślę również o czymś innym, czyli o rajdzie Dakar. Na stronie https://autokult.pl/43580,rajd-dakar-jakie-pojazdy-moga-startowac czytałam o tym i wydaje mi się, że naprawdę warto o tym pomyśleć. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego skupiłabym się na tym, co ważne. A to może jednak warto powiedzieć, że sport dla wybranych i ja zastanawiam się, czy taką osobą nie jestem, o.
 • Jamil
  od:
  Jamil
  data
  18 listopada 2019, 08:43
  Skoro nikt nie pisze o 4crossie, to dyscyplina chyba faktycznie umiera. Aż sprawdziłem i rzeczywiście - lokalny klub Wieża Anna Szczawno Zdrój przestał istnieć, organizacyjnie tor jest już prawie zamknięty... Ciekawe, czy gdyby ludzie odpowiedzialni za ten sport korzystali z usług https://www.eseo.pl/ albo innej agencji marketingowo-internetowej do promocji sportu, to klub 4crossowy by przetrwał... Cóż, nigdy się tego nie dowiemy!

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności