FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Warszawa

Forum - Off Topic

• Warszawa Wybiera się ktoś z Was do Warszawy? Byłam ostatnio, więc mogę co nie co opowiedzieć o naszej Stolicy. Na początku to piękne i duże miasto, ogrom budowli i ulic powala. Piękny jest Pałac Kultury i Nauki, ze szczytu widać przepiękną panoramę Warszawy. Łazienki, Belweder urokliwe. Najbardziej podobał mi się Fort Służew. Tam też w restauracji Garo Sushi zjadłam najlepsze sushi w swoim życiu. Od: Ryża Data: 12 grudnia 2019, 13:09

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • arina
    od:
    arina
    data
    20 grudnia 2019, 20:09
    Wybieramy się, ale dopiero kiedy zainaugurują sezon na torze gokartowym https://kartingowynarodowy.pl/ Byliśmy tam w tym roku, tak popróbować jakie to uczucie kiedy zasiada się za kierownicą gokarta. No, emocje są niesamowite, adrenalina idzie mocno. Spodobało się nam tak, że postanowiliśmy zrobić sobie powtórkę. A dlaczego właśnie ten tor? Bo uznaliśmy, że to jest doskonały tor, szybkie, wysokiej klasy gokarty i znakomita obsługa.
  • Batonik48
    od:
    Batonik48
    data
    13 grudnia 2019, 13:40
    Dzięki za polecenie, znajomy dopiero co przeprowadzał się do Warszawy na studia korzystając z poradnika https://przeprowadzkikrk.pl/przeprowadzka-na-studia/
    Teraz pora go odwiedzić i szukałem miejscówki, gdzie byśmy mogli spędzić razem czas.
  • Wrydsa
    od:
    Wrydsa
    data
    12 grudnia 2019, 14:33
    Witam wszystkich gorąco

Ostatnio dołączyli

• alik
  • Skejcik
  • VIENIO
  • Forfiter
  • mgl
  • Redakcja
  • lotar
  • Jakub Kosmowski
  • Macko
  • troy5166
  • ursula5198
  • Titangel
  • ysqaz62
  • SundayXvip
  • privbalcioder79
  • aybnb51
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności