FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Szansa w promocji swojego mini biznesu

Forum - Off Topic

• Szansa w promocji swojego mini biznesu Dzien dobry.
    Od pewnego czasu zajmuje sie rękodziełem. Głownie biżuteria z kamieniami naturalnymi, ale tez dodatkami typu broszki, paski.

Niedlugo w miescie odbywaja sie targi medycyny naturalnej i mysle ze z tymi kamieniami naturalnymi moge tam sie promowac.

Mam jednak dylemat, na czym wyeksponowac moje dziela. Wszelkie szklane, metalowe gabloty nie wchodza w gre, bo zwyczajnie sa za drogie.

Cos niezbyt ciezkiego i niezbyt drogiego by sie przydalo. A jakby jeszcze sie skladalo, zeby zmiescilo mi sie do yarisa, to wogole super.

Moze cos polecicie, doradzicie?

Szkoda by bylo stracic szanse na sprzedaz i promocje, przez taka drobnostke.
    Od: agapy Data: 11 lutego 2020, 14:52

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • Klaudya
    od:
    Klaudya
    data
    15 lutego 2020, 20:19
    Promowanie własnej marki jest bardzo ważnym etapem w rozwoju firmy. Jakiś czas temu zdecydowałam się na reklamę swojej firmy dzięki gadżetom od https://printmar.pl
  • Diligentsee
    od:
    Diligentsee
    data
    12 lutego 2020, 02:45
    Witam serdecznie wszystkich

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności