FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  czy to podpada pod promowanie...

Forum - Off Topic

• czy to podpada pod promowanie komunizmu? Może jestem nadgorliwy i włączyła mi się anty-czerwona gorączka... ale jak się coś takiego zobaczy, w XXI wieku, to się można zdziwić.
    O czym mówię? Ano o tym, że na tarczy jednego rosyjskiego zegarka umieszczono mapkę - z zaznaczonymi konturami ZSRR. A z tego co wiem, to w Polsce jest prawo zakazujące gloryfikacji zbrodniczych reżimów itd., w tym radzieckiego komunizmu. No i co z takim fantem zrobić, zgłaszać to komukolwiek???
    Od: krzyrzyn Data: 5 sierpnia 2020, 09:17

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • krzyrzyn
    od:
    krzyrzyn
    data
    10 sierpnia 2020, 09:13
    UPDATE
    Trochę mi już przeszło... Ale nadal trudno mi sobie wyobrazić, żeby ktokolwiek z dawnych republik sowieckich z własnej woli kupował sobie na https://novotime.pl/pol_m_Marki_Sturmanskie-1194.html model 2609-3739434, jeśli tylko ma minimum świadomości historycznej. No ale skoro dopuszczają takie rzeczy do oficjalnej sprzedaży, to najwidoczniej nie ma problemu!

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności