FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  Potrzebuję wakacji :(

Forum - Off Topic

• Potrzebuję wakacji :( Z letnich planów nic nie wyszło - i przez to mam sporo urlopu do wykorzystania. Tylko nie bardzo jest na co: koncerty i inne imprezy odwołane albo przeniesione, a pogoda średnio zachęca do jakichkolwiek wyjazdów.
    A wakacje w stylu netflix & chill na kanapie też mi nie bardzo odpowiadają. No nic, może pod koniec roku trochę się uspokoi i uda się coś wykombinować...
    Od: Alaknanda Data: 21 października 2020, 10:10

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • korczol
    od:
    korczol
    data
    5 listopada 2020, 14:36
    Ja też potrzebuję wakacji :( Ostatnio podczas kilku dni wolnych z nudów zacząłem się interesować szyciem....... Babcia kiedyś mi pokazywała jak to się robi, ale wtedy zainteresowany nie byłem, a teraz mi się odmieniło :P Szukam teraz jakiś materiałów i zamierzam uszyć poszewki na poduszki (nie mogę się tylko zdecydować który materiał wybrać https://kosapopatelni.pl/czym-sie-rozni-posciel-satynowa-od-bawelnianej-porownanie/ ) i jak się udadzą to może komuś dam w prezencie :D
  • streich.delfina
    od:
    streich.delfina
    data
    26 października 2020, 17:20
    A kto nie potrzebuje prawdziwych wakacji?
  • Alaknanda
    od:
    Alaknanda
    data
    26 października 2020, 09:31
    Ryzyk fizyk: mam sporo dni wolnych do wykorzystania do końca roku, więc ostatnie tygodnie 2020 spróbuję spędzić w górach. W Zakopanem nie będzie takich tłumów, więc może uda się trochę zrelaksować. Jeśli cała strefa, zaprezentowana na http://www.hotelcrocus.pl/spa będzie czynna, to o wypoczynek będzie zdecydowanie łatwiej.
    Rezerwacja poszła, także w najgorszym wypadku i lockdownu turystyki zwrot za mniej więcej rok - 180 dni roboczych...

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności