FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  naklejania szkła ochronnego na ekran

Forum - Off Topic

• naklejania szkła ochronnego na ekran Dlaczego tak prosta wydawałoby się czynność w praktyce przysparza tylu trudności?
    Ja już chyba do 3 modeli smartfonów próbowałam przykleić akcesoria ochronne - i zawsze coś było nie tak. Nigdy nie miałam specjalnych zdolności manualnych, no ale... Następnym razem chyba trzeba będzie poprosić kogoś o pomoc, bo jak mi się ma sprzęt zniszczyć przez brak zręczności, to się w ogóle nie kalkuluje!
    Od: elenachris Data: 27 października 2020, 09:51

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • immanuel58
    od:
    immanuel58
    data
    29 października 2020, 15:26
    Zazwyczaj gdy kupuję nowe szkło hartowane, to osoba z obsługi od razu je nakleja.
    • elenachris
      od:
      elenachris
      data
      2 listopada 2020, 08:12
      No i tu jest problem, że ja nie kupuję stacjonarnie, tylko internetowo. A nigdzie na https://pancernik.eu/iphone-se-2020/szklo-hartowane nie widzę usługi w stylu "prześlij nam swój sprzęt, my go zabezpieczymy".
      A nawet gdyby, to poza tym wysyłanie nowego iPhone'a dokądkolwiek to mało rozsądny pomysł.
  • hane.jessie
    od:
    hane.jessie
    data
    28 października 2020, 09:58
    Masz rację. Szkoda niszczyć drogi sprzęt przez własną nieudolność.
  • armstrong.emilio
    od:
    armstrong.emilio
    data
    27 października 2020, 13:37
    Niby robię wszystko dobrze, a efekt jest taki, że zawsze zostają bąbelki powietrza.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności