FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Off Topic >  zadaszenie domku holednerskiego

Forum - Off Topic

• zadaszenie domku holednerskiego Który wariant jest Waszym zdaniem bardziej optymalny?
    W zdecydowanej większości przypadków dach w domku holenderskim jest trójkątny, spiczasty. Pewnie po to, żeby nie obciążać konstrukcji opadami (w sezonie zimowym) i lepiej odprowadzać wodę. Ale są też domki holenderskie z płaskim dachem. A przynajmniej na taki wyglądają na zdjęciach, robionych trochę z perspektywy żaby...
    Jakie jest uzasadnienie dla takiego akurat rozwiązania?
    Od: grabskaa Data: 28 października 2020, 10:50

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
  • viola.oreilly
    od:
    viola.oreilly
    data
    30 października 2020, 15:05
    Może po prostu perspektywa na zdjęciu była myląca?
    • grabskaa
      od:
      grabskaa
      data
      2 listopada 2020, 09:34
      Nie wydaje mi się.
      Zresztą, zobacz na własne oczy: wejdź na https://www.holidaysport.pl/domki-holenderskie/ i przyjrzyj się zwłaszcza modelom Otono oraz Invierno. Na moje oko nie ma tam nawet najmniejszego, sięgającego jednego stopnia spadku zadaszenia.
  • immanuel58
    od:
    immanuel58
    data
    29 października 2020, 15:25
    Nie widziałem takich domków z dachem innym niż spiczasty. Taki ma więcej sensu.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności