FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Ogłoszenia >  Jaka szkołe wybrać ?

Forum - Ogłoszenia

 • Jaka szkołe wybrać ? Witajcie Dziewczyny ! zastanawiam się nad wyborem jakiejś szkoły kosmetycznej , studium chciałabym rozwijać swoje pasje i zdobyć większą wiedzę. Pracuję już w zawodzie ale wiecie jak to jest im więcej wiedzy i doświadczenia tym lepiej na Ciebie patrzą :) Koleżanka poleciła mi Międzynarodowe Studium Dziewulskich http://www.dziewulscy.pl teraz nawet prowadzą rekrutację na roczne studium wizażu i stylizacji zacznie się od kwietnia. Co Wy o tym sądzicie ?:) Od: wiwien Data: 27 marca 2017, 12:56

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  27 października 2020, 09:26
  W sumie dzisiaj nie brakuje dobrych szkół. Sporo z nich trzyma na prawdę bardzo dobry poziom. Jedyną kwestią jest efektywne przejście przez rekrutację. Na stronie https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-bez-tajemnic/rekrutacja możecie dowiedzieć się paru wskazówek na ten temat.
 • karinos
  od:
  karinos
  data
  12 grudnia 2017, 12:12
  Nie znam akurat tej szkoły. Ale wiem, że na rynku jest wiele kursów, które mogą Ci pomóc zdobyć nowe umiejętności. Na przykład Europejska Szkoła Stylizacji Select prowadzi profesjonalne kursy wizażu. Tu zobacz http://select.edu.pl/kurs/wizazu/ . Są na rynku od 13 lat. Mają swoje sale szkoleniowe i profesjonalną kadrę.
 • pelkahy
  od:
  pelkahy
  data
  1 sierpnia 2017, 08:52
  cccccccc

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności