FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Teksty >  Jak zarabiać

Forum - Teksty

 •   Jak zarabiać Jaki biznes  Od:Nicolevsq Data:19 grudnia 2015, 00:52więcej

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mirek
  od:
  mirek
  data
  16 lipca 2020, 15:46
  Wszystko będzie w dużym stopniu zależne od tego ile chcemy zarabiać oraz na czym się najlepiej znamy. Dla ludzi obyłych w technologiach informatycznych, najlepszym wyborem będzie prowadzenie jakiegoś biznesu opartego o e-commerce. W tej branży zawsze znajdzie się miejsce, szczególnie jak chcemy sprzedawać produkty z wypatrzonej wcześniej branży niszowej. Jednak największe pieniądze zarobimy w bardziej specjalistycznych branżach takich jak ta z wykorzystaniem sprzętu do zadań ciężkich. Próg wejścia finansowego będzie co prawda wyższy jednak jak już się decydujemy to warto zainwestować w wysokiej jakości sprzęt. Jednym z liderów na rynku jest JLG - https://jlg.com.pl/region-poludniowy/ oferujące maszyny do wszystkich zadań jakie spotkamy na swoich realizacjach.
 • Sylovva
  od:
  Sylovva
  data
  17 czerwca 2020, 15:54
  Super opcją jest własny sklep internetowy, myśleliście o takiej formie prowadzenia działalności? Ja chce spróbować swoich sił w tym. Najważniejsza jest tu wiedza jak założyć sklep internetowy, ale wszystko jest w necie opisane. Ja już wiem z https://furgonetka.pl/blog/jak-zalozyc-sklep-internetowy/ że sprzedaż internetowa w CEIDG to numer 47.91.Z. Sam wybór oprogramowania, odpowiedniego hostingu, domeny to też kluczowa sprawa.
 • zaltenwerth
  od:
  zaltenwerth
  data
  8 maja 2020, 14:56
  Jeśli chcesz pokazać swoim klientom, jak ważni są, zapewnij im doskonałą obsługę. Zwiększy to ogólną satysfakcję klienta, co może prowadzić do zwiększenia liczby klientów.Wiele ciekawych rozwiązań znalazłam w tym artykule https://www.noobpreneur.com/2019/01/30/ways-to-improve-customer-satisfaction-through-customer-support/
 • goranjao
  od:
  goranjao
  data
  11 lipca 2019, 08:49
  Myślę,że najważniejszy jest pomysł i troche doświadczenia. Zamierzam właśnie otworzyć własną piekarnię, moje wykształcenie nie ma z tym nic wspólnego. Wypieki to moja pasja. Trzeba po prostu wiedzieć co się chce robić w życiu i mieć trochę odwagi aby to realizować. Nie ukrywam,że w dzisiejszych czasach jest trochę łatwiej, ponieważ są maszyny, które robią większość za nas jak np te marki Hasborg https://www.hasborg.pl/ , ale wiadomo,że to tylko kropla w morzu. Tak czy inaczej zamierzam zrealizować swoje marzenie.
 • Partnerka
  od:
  Partnerka
  data
  18 lutego 2019, 12:13
  Zastanawiam się nad tym od pewnego czasu gdy w mojej szkole odwiedziła nas fundacja pokazująca rynek pracy. To dla mnie bardzo ważna decyzja co zdawać na maturze i jakie studia w przyszłości powinnam wybrać, by móc otworzyć własny biznes lub zdobyć dobry zawód. MetLife bardzo dobrze przedstawili nam cały problematyczny aspekt https://www.pkt.pl/artykul/zaangazowanie-spoleczne-metlife-sila-w-partnerstwie-20410.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności