FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Teksty >  Łóżko Swarzędz

Forum - Teksty


Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • wiwien
  od:
  wiwien
  data
  16 maja 2022, 16:28
  Nie samo łóżko jest najważniejsze, a materac. Materac ma wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, regenerację, więc trzeba znaleźć ten idealny. U mnie sprawdził się https://hilding.pl/produkt/materace-naturalne/hilding-breva/ - jest elastyczny, wygodny i w końcu nie wstaję rano połamana :)
 • america.hammes
  od:
  america.hammes
  data
  8 listopada 2021, 17:27
  Czy ktoś z Was posiada łóżko kontynentalne lub łóżko skandynawskie tj. https://kodemii.com/meble/lozka/ ? Dla zwolenników wyrazistych akcentów znakomitym wyjściem może być zastosowanie niestandardowej tapicerki łóżkowej. Ta w swoim standardzie jest zwykle biała, szara lub kremowa. Nie jest to jednak coś, czego nie można by zmienić w przeszłości. Jeśli będziemy chcieli dodać coś "ekstra" do naszego wnętrza, wystarczy, że narzucimy stylową narzutę na łóżko w innym, nieco bardziej ostrym kolorze.
 • rejan
  od:
  rejan
  data
  19 lutego 2021, 09:15
  Jasne, że zawsze to od producenta, to niby taniej. Ja sama nie znam się na tym, ale wiem, że można sobie również poszukać wyposażenia meblowego tutaj https://www.brw.pl/lozka/ . To jeden z większych dostawców, więc o jakość nie musicie się martwić. Nie słyszałam jeszcze, żeby od nich coś nie pasowało, albo się psuło. To porządna firma meblarska.
 • neha88
  od:
  neha88
  data
  13 października 2020, 18:04
  Wybór pojedynczego materaca jest znacznie prostszy. Dostosowujemy go do naszych potrzeb i preferencji, mając na uwadze poziom twardości skorelowany z naszą wagą. W przypadku par sytuacja jest nieco inna. Duże dysproporcje w wadze mogą być pewnego rodzaju wyzwaniem, na które odpowiedzią będzie materac Hilding Fandango. Wzmiankę o nim znalazłam na https://lowiczanin.info/materacowy-dylemat
 • xfeeney
  od:
  xfeeney
  data
  9 października 2020, 14:01
  Wybór łóżka tylko z pozoru jest sprawą prostą. W dobrym sklepie jesteśmy w stanie dobrać do niego odpowiedni materac, który będzie odpowiadał naszemu wiekowi, wadze czy wzrostowi. Szacuje się, że osoba ważąca do 80 kilogramów i mierząca do 170 centymetrów może spać na materacu o twardości od H2 do H3 – aczkolwiek są to szacunki mocno uogólnione.Wiele więcej wyczytałam na https://twojecentrum.pl/dlaczego-wybor-lozka-jest-taki-wazny-info-2096.html

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności