FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Teksty >  dieta norweska forum

Forum - Teksty


Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  27 stycznia 2021, 23:45
  Wiecie dietę teraz jeszcze idzie jakoś utrzymać, ale co z okresem wakacyjnym? Jak wtedy nie przytyć? Macie pomysł? Znalazłam w sumie artykuł https://dietly.pl/blog/dieta-na-urlopie gdzie jest opisana dieta na urlop. Na pewno się z nim zapoznam, może tam coś się dowiem,
 • tharvey
  od:
  tharvey
  data
  20 stycznia 2021, 19:25
  Istnieją badania, które wskazują, że wśród mężczyzn zamieszkujących Stany Zjednoczone poziom testosteronu z roku na rok jest coraz niższy. Przekładając takie wyniki na naszą populację, warto więc poszukać sposobu, a zarazem odpowiedzi na pytanie, jak podnieść poziom testosteronu? Hormon ten pełni zbyt ważne funkcje w organizmie mężczyzny, aby ignorować jego niedobory https://www.trec.pl/baza-wiedzy/jak-zwiekszyc-poziom-testosteronu.html
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  19 stycznia 2021, 21:10
  Najważniejsze jest to, aby dieta była zgodna z naszym organizmem. Aby nie szkodziła, a przynosiła cenne witaminy, minerały inne właściwości. A dieta wcale nie musi być nudna. Możecie przykładowo zajrzeć sobie na stronę https://dietly.pl/blog/o-roznych-rodzajach-platkow-zbozowych-dostepnych-na-polskim-rynku-spozywczym i poczytać jakie chociażby mamy smakowite rodzaje płatków zbożowych.
 • mauricio.gislason
  od:
  mauricio.gislason
  data
  15 września 2020, 20:31
  Chciałabym zapytać, gdzie kupujecie zdrową żywność potrzebną do stosowania tej diety. W sieci znalazłam gazetkę netto, a w niej wiele przecen na produkty https://duzerabaty.pl/gazetki/gazetka-netto korzystaliście? Zakupy online to bezpieczny i wygodny sposób.
 • kwatsica
  od:
  kwatsica
  data
  2 marca 2020, 03:38
  Według mnie dieta powinna się opierać w dużej mierze na redukcji kalorii oraz ćwiczeniach fizycznych. Redukcję kalorii warto zacząć od zamiany klasycznego cukru na słodziki sztuczne w tym na przykład aspartam. Czytałem bardzo ciekawy artykuł o nadwadze i otyłości: https://www.akademiadietetyki.pl/dietetyka/wplyw-slodzikow-na-powstawanie-nadwagi-otylosci-i-cukrzycy-typu-2/ i polecam Wam go serdecznie. Myślę, że warto się z nim zapoznać. Pozdrawiam.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności