FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Teksty >  wyprawka dla dziecka

Forum - Teksty

 •   wyprawka dla dziecka Produkty u nas do kupienia (np. wyprawka dla dziecka) zrobione są tylko i wyłącznie z prawdziwych tkanin, pastelowych, stonowanych kolorów....  Od:zsewertaf6 Data:9 listopada 2016, 11:45więcej

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  24 czerwca 2022, 05:41
  A jak tam stoicie z fotelikami samochodowymi? Czy macie już kupiony odpowiedni model dla swojego dziecka? Ja właśnie przeglądam foteliki w sieci i mam już wstępnie coś na uwadze... A mianowicie Cosmo https://avionaut.com/pl/foteliki/avionaut-cosmo?color=GreyC.01- jak się wam podoba? Muszę powiedzieć, że ten fotelik naprawdę powstał z myślą o dobru dziecka. Nawet wkładka jego została zaprojektowana przez fizjoterapeutów.
 • prażynka
  od:
  prażynka
  data
  19 lutego 2022, 19:21
  Łóżeczko dla bobasa już mamy to teraz nadszedł czas, aby pomyśleć nad wyposażeniem do niego. Na https://mojswiatdziecka.pl/ochraniacze-do-lozeczka znalazłam fajne ochraniacze, może uda nam się wybrać idealny wzór, który nam obojgu się spodoba, gdyż mój mąż, każdą decyzję związaną z maluchem musi podjąć decyzję razem ze mną.
 • erdman.flavie
  od:
  erdman.flavie
  data
  2 marca 2021, 17:07
  Świetnie, że znalazłam ten wątek. Największy problem sprawia mi ochraniacz na łóżeczko. Czy taki z La Millou będzie odpowiedni https://4kidspoint.pl/159_la-millou ? Ochraniacze do łóżeczka stworzone zostały po to, aby zapewniać maluchowi bezpieczny sen i zabawę. Ich zadaniem jest ochrona dziecka przed niebezpieczeństwem, związanym z wkładaniem rączek lub nóżek pomiędzy szczebelki.
 • vkirlin
  od:
  vkirlin
  data
  10 grudnia 2020, 21:15
  Co powinno obowiązkowo znajdować się w takiej wyprawce?

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności