FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Teksty >  soczewki czy okulary - wybór...

Forum - Teksty

 •   soczewki czy okulary - wybór należy do Ciebie Zapraszamy do naszego optyka w Katowicach, gdzie zbadamy Twój wzrok, wybierzemy okulary lub szkła progresywne i dobierzemy idealne oprawki -...  Od:okularydladzieciasd Data:13 listopada 2016, 13:01więcej

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • KaroKar
  od:
  KaroKar
  data
  10 grudnia 2019, 15:29
  Sprawa może być dużo bardziej złożona, niekoniecznie musicie decydować się na coś spośród tych dwóch rzeczy. Całkiem ciekawą, bardzo wygodna alternatywą jest laserowa korekta wzroku. Wykonacie taki zabieg w https://blikpol.pl/opinie Klinika Blikpol specjalizuje się w różnych problemach ze wzrokiem.
 • orn.jalyn
  od:
  orn.jalyn
  data
  14 listopada 2019, 12:18
  A co z soczewkami? Przyznam szczerze, że chciałabym porzucić okulary na rzecz soczewek kolorowych. Strasznie podoba mi się motyw zmiany koloru oczu. W sieci znalazłam ciekawy artykuł w temacie https://polakuleczsiesam.pl/planujesz-kupic-soczewki-kolorowe-poznaj-ich-walory-oraz-rozwiaz-problem-suchosci-oka/
 • fay.genoveva
  od:
  fay.genoveva
  data
  29 października 2019, 14:31
  Pamiętajcie o tym, że trzeba czytać ważne informacje na pudełku soczewek! https://twojepierwsze.pl/zaczynam-nosic-soczewki/wazne-informacje-pudelku-soczewek/ Na każdym opakowaniu znajdują się informacje pomocne przy doborze soczewek kontaktowych. Poza podstawowymi danymi, jak liczba soczewek w opakowaniu i ich termin przydatności do użycia, znajdziemy tam kluczowe informacje o średnicy, promieniu krzywizny i mocy soczewki.
 • reyna81
  od:
  reyna81
  data
  7 października 2019, 16:12
  A co sądzicie o soczewkach progresywnych? Chciałabym zamówić je na https://www.soczewkowo.pl/31-soczewki-progresywne Progresywne szkła kontaktowe nie zaparowują tak jak okulary, pozwalają na pełne pole widzenia (bez zniekształceń w sferze peryferyjnej), nie odbijają refleksów oraz nie osiadają na nich krople deszczu.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności