FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Teksty >  Samochód osobowy kredyt

Forum - Teksty


Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • mirek
  od:
  mirek
  data
  16 lipca 2020, 15:30
  Nadal nie mogę zrozumieć tego dlaczego tak wiele osób decyduje się na zakup samochodu z drugiej ręki. Szczególnie jak mówimy o sumach za jakie bez problemu kupimy coś sprawdzonego z salonu. Na dobrą sprawę to inwestowanie w naprawy nie jest szczególnie pożadane jednak na naprawy ukrytych usterek można wydać krocie. Moim zdaniem to jedynie w grę wchodzi zakup od zaufanego znajomego lub kogoś z rodziny. W innym przypadku pozostaje salon ale też warto zwrócić uwagę na to, że możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu. Dla klientów indywidualnych będzie to kredyt, dla przedsiębiorców leasing. Na ten moment najkorzystniej prezentuje się oferta Dacii - https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/leasing co potwierdza wiele pozytywnych opinii na forach motoryzacyjnych.
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  23 marca 2020, 18:19
  Dla mnie nie jest to nic dziwnego, że chce się kupić nowszy samochód i chce się na to wziąć kredyt. Ale wiecie, warto zgłosić się do doradcy kredytowego https://ic-ekspertfinansowy.pl , taka osoba najlepiej wam doradzi w tej kwestii i nakieruje na najlepsze rozwiązania finansowe.
 • michal2468
  od:
  michal2468
  data
  30 lipca 2019, 23:23
  Hej. Czy ktoś z Was zastanawiał się z ostatnim czasie nad zmianą OC ? Jeżeli tak to polecam zajrzeć na stronę https://www.portel.pl/spoleczenstwo/ile-kosztuje-oc-w-elblagu/111621?sh=1 gdzie przeczytacie o tym ile kosztują ubezpieczenia w Elblągu. Naprawdę serdecznie polecam.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności