FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Teksty >  Samochód osobowy kredyt

Forum - Teksty


Komentarze

Liczba komentarzy: 7 Odśwież Opcje
:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • Geonel
  od:
  Geonel
  data
  2 marca 2021, 23:05
  @michal2468 Co do OC to chciałem zmienić, bo co kilka lat zmieniam, ale ku mojemu zdziwieniu mój obecny ubezpieczyciel mi zaproponował tańszą ofertę niż ten nowy. Przy zmianie OC pamiętaj o wypowiedzeniu umowy u poprzedniego ubezpieczyciela!
 • Geonel
  od:
  Geonel
  data
  2 marca 2021, 22:57
  Najlepiej bez banków. Porsche, Audi, Seat, Skoda to wszystko jedna firma - Volkswagen Leasing. Banki kroją na lewo i prawo. Robią za pośrednika.
 • Geonel
  od:
  Geonel
  data
  2 marca 2021, 22:56
 • yanusz
  od:
  yanusz
  data
  21 października 2020, 20:59
  Zakup samochodu to dla wielu z nas dość trudna do podjęcia decyzja. Można stracić głowę jak się wejdzie na jakiś serwis z ogłoszeniami sprzedaży. Każdy sprzedawca stara się przedstawić swój towar w jak najlepszym świetle jednak w większości przypadków to jedynie próby zakłamania rzeczywistości. Większość samochodów na rynku wtórnym ma ukryte wady więc jak nie chcemy inwestować dużych sum pieniędzy w naprawy to lepiej wybrać salon. Zobaczcie chociażby na ofertę takich marek jak Nissan - https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/kredyt Warunki finansowania zakupu są bardzo atrakcyjne dla klienta końcowego. My za to mamy gwarancję bezpieczeństwa i bezawaryjności naszej inwestycji.
 • mirek
  od:
  mirek
  data
  16 lipca 2020, 15:30
  Nadal nie mogę zrozumieć tego dlaczego tak wiele osób decyduje się na zakup samochodu z drugiej ręki. Szczególnie jak mówimy o sumach za jakie bez problemu kupimy coś sprawdzonego z salonu. Na dobrą sprawę to inwestowanie w naprawy nie jest szczególnie pożadane jednak na naprawy ukrytych usterek można wydać krocie. Moim zdaniem to jedynie w grę wchodzi zakup od zaufanego znajomego lub kogoś z rodziny. W innym przypadku pozostaje salon ale też warto zwrócić uwagę na to, że możemy skorzystać z możliwości finansowania zakupu. Dla klientów indywidualnych będzie to kredyt, dla przedsiębiorców leasing. Na ten moment najkorzystniej prezentuje się oferta Dacii - https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/leasing co potwierdza wiele pozytywnych opinii na forach motoryzacyjnych.
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  23 marca 2020, 18:19
  Dla mnie nie jest to nic dziwnego, że chce się kupić nowszy samochód i chce się na to wziąć kredyt. Ale wiecie, warto zgłosić się do doradcy kredytowego https://ic-ekspertfinansowy.pl , taka osoba najlepiej wam doradzi w tej kwestii i nakieruje na najlepsze rozwiązania finansowe.
 • michal2468
  od:
  michal2468
  data
  30 lipca 2019, 23:23
  Hej. Czy ktoś z Was zastanawiał się z ostatnim czasie nad zmianą OC ? Jeżeli tak to polecam zajrzeć na stronę https://www.portel.pl/spoleczenstwo/ile-kosztuje-oc-w-elblagu/111621?sh=1 gdzie przeczytacie o tym ile kosztują ubezpieczenia w Elblągu. Naprawdę serdecznie polecam.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności