FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Forum >  Teksty >  Oprogramowanie dla firm

Forum - Teksty

 •   Oprogramowanie dla firm Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z serwisem przedstawiającym liczne wiadomości na temat oferty profesjonalnej agencji interaktywnej....  Od:ideomyfreesitesprik3 Data:6 sierpnia 2019, 18:44więcej

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • prażynka
  od:
  prażynka
  data
  13 maja 2022, 19:40
  Tak, dzisiaj to wszystko jest ukierunkowane pod względem komputeryzacji etc. Także nic dziwnego, że takie zapotrzebowanie jest na różne systemy etc. Ja sama teraz chce wdrążyć comarch dms https://systemydozarzadzania.zetorzeszow.pl/systemy-dla-biznesu/comarch-erp-optima/ , bo dowiedziałam się, że jest to innowacyjne oprogramanie do zarządzania i księgowości.
 • mikki
  od:
  mikki
  data
  14 stycznia 2021, 13:45
  Jedno jest pewne- rynek it dynamicznie się zmienia. Dlatego na pewno warto czytać artykuł typu https://itwiz.pl/jak-wg-idc-bedzie-wygladal-rynek-polsce-2020-roku/ i wiedzieć, jak aktualnie wszystko wygląda. Jakie zmiany można zauważyć- które sprzęt, programy, usługi cieszą się zainteresowaniem? A które nie?
 • armstrong.emilio
  od:
  armstrong.emilio
  data
  27 października 2020, 13:45
  Trudno znaleźć odpowiednie oprogramowanie dla firmy. Prowadzę firmę budowlaną i szukam programu, który ułatwi mi prowadzenie kosztorysu inwestycji oraz pozwoli na bieżąco kontrolować wydatki. Widziałem, że tu można znaleźć programy dla firm budowlanych - https://develogic.pl/firmy-budowlane/ Na poważnie rozważam skorzystanie z ich oferty. Ciekawe, czy warto.

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności