FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Multimedia >  Foto >  Klub Intymność

Foto

Klub Intymność


Intymność
Klub Spotkań

Witaj we wspaniałym świecie Intymności, kreującej intensywne doznania estetyczne.

Klub muzyczny Intymność powstał, aby nadać... więcej
Intymność
Klub Spotkań

Witaj we wspaniałym świecie Intymności, kreującej intensywne doznania estetyczne.

Klub muzyczny Intymność powstał, aby nadać nowy, przytulny, pełny wyrafinowania i hedonizmu styl na klubowej scenie Wrocławia. Intymność jest szczególnie polecana osobom, które lubią czuć się kameralnie w otoczeniu bliskich znajomych ukrywając się różnych klubowych zakamarkach. Wówczas mogą one się cieszyć wyjątkowym towarzystwem pozostałych Gości klubu tylko wtedy, gdy mają na to ochotę. Każdy kto ma dosyć monotonii, pragnie czegoś więcej i w każdym szczególe doszukuje się inspiracji, powinien odwiedzić Intymność, aby dać się porwać niesamowitemu klimatowi tego miejsca.

Atrakcje

Jest przytulnie, stylowo i kameralnie, ale czy ktoś kiedyś widział, aby w klubie muzycznym można było leżeć bez pardonu, sączyć drinki, zagryzać je świeżymi owocami i podziwiać terrarium? Takie, rzeczy to tylko w Intymności można spotkać.

Niespotykana nigdzie indziej aranżacja wnętrza, wiele zakamarków dla klubowiczów, duże sale dla palących, dwa przyjemne VIP-roomy dla grup zorganizowanych, wygodne kanapy i leżanki, potężne terrarium, ogródek letni oraz rura taneczna dla imprezowiczów gwarantuje fuzję unikalnych doznań, a to i tak nie są wszystkie atrakcje jakie oferuje Intymność. Goście klubu mogą się delektować smakiem świeżych i soczystych owoców oraz słonych przekąsek dodawanych do wybranych napojów.

Limuzyna

Dodatkową atrakcją jest klubowa limuzyna, z której najczęściej korzystają ekipy czczące wieczory kawalerskie i panieńskie. Klub oferuje nie tylko transport gości na linii dom – lokal, ale i imprezę podczas jazdy.

Muzyka

W Intymności panoszy się bezwstydnie muzyka pełna soczystych housowych setów, R&B oraz tanecznych hitów dance i disco, również w wersji oldschool. Na imprezach specjalnych można spotkać znanych i lubianych DJów w tym rezydentów ogólnoświatowego festiwalu muzyki elektronicznej Sunrise Festival.

Imprezy

Klub organizuje liczne imprezy tematyczne oraz cykliczne, które są wzbogacane atrakcjami w m.in. w postaci tanecznych występów amatorów i profesjonalistów, jak również konkursami z ciekawymi nagrodami dla Gości. Renomą się cieszą sobotnie aftery, które trwają niekiedy po popołudniowych godzin niedzielnych.

Chętnie podejmowana jest współpraca ze środowiskami studenckimi, które organizują cyklicznie w Intymności imprezy dla studentów z wrocławskich uczelni, erasmusowców oraz Russian Party.

Intymność organizuje również bankiety, imprezy zamknięte i okolicznościowe. Możliwy jest catering.

Selekcja

W klubie Intymność obowiązuje selekcja wiekowa (+18) i wzrokowa. Osoby wzbudzające podejrzenia co do wieku, proszone są o okazanie dokumentu potwierdzającego pełnoletność. Osoby niechlujnie ubrane, zbyt pijane, agresywne, próbujące wnieść własny towar spożywczy nie zakupiony w Intymności będą nie wpuszczone bądź wypraszane z klubu.

czynny od środy do soboty
w godzinach 19:00 – 5:00 + sobotnie aftery do ostatniego klienta

adres: Wrocław, ul. Świdnicka 12-16

e-mail: klubintymnosc@gmail.com

www.klubintymnosc.com
www.fb.com/IntymnoscMusicClub

Manager Klubu Intymność

Katarzyna Kumięga

tel: 501 892 898

e-mail: kasia@klubintymnosc.com

Info: Klub
Klub Intymność

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności