FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Multimedia >  Foto >  Zip Skład Charytatywnie

Foto

Zip Skład Charytatywnie


5 lat temu Wiola Duda skończyła 20 lat. Wspólnie z przyjaciółmi spędzała wakacje na Mazurach. 6.sierpnia 2005 wybrali się samochodem do sklepu. Doszło do wypadku. Wiola po tygodniowej... więcej
5 lat temu Wiola Duda skończyła 20 lat. Wspólnie z przyjaciółmi spędzała wakacje na Mazurach. 6.sierpnia 2005 wybrali się samochodem do sklepu. Doszło do wypadku. Wiola po tygodniowej śpiączce obudziła się ze złamanym kręgosłupem oraz porażeniem czterokończynowym, co oznacza, że praktycznie nie mogła się ruszać ani mówić. Po przewiezieniu do szpitala rehabilitacyjnego w Konstancinie podjęła długą i bolesną walkę o każdy ruch. Jak sama mówi: "Obiecałam sobie, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby wstać".

Po 5 latach walki coraz częściej się uśmiecha, żartuje, widać postępy rehabilitacji rąk, a ostatnio zauważono, że Wiola rusza palcem u nogi. Mimo swoich problemów można było Wiolę spotkać na kilku hip-hop'owych koncertach i nigdy nie ukrywała, że Polski hip-hop jest dla niej ważnym wsparciem w tej walce. Wiola mimo swojej silnej woli i olbrzymiej determinacji potrzebuje wsparcia nowoczesnej medycyny.

Jedyną szansą na wyleczenie Wioli jest wszczepienie komórek macierzystych w moskiewskim instytucie neurologicznym. Koszt takiego zabiegu to 45 000 euro. Wesprzyjmy Wiole w jej powrocie do zdrowia i spotkajmy się na koncercie ZIP Składu oraz wspierających akcję JURASA, WIGORA i PEPERA w klubie The Fresh w sobotę 11.września! Całkowity dochód z koncertu przeznaczony jest na pomoc Wioli.

Start: 21:00 Wstęp: 15 zł
Zip Skład Charytatywnie

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności