FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Multimedia >  Foto >  GrubSon - Koncert

Foto

GrubSon - Koncert


Koncert GRUBSONAStart: godz. 20.00

17 zł - dla posiadaczy legitymacji ISIC
22 zł - przedsprzedaż
28... więcej
Koncert GRUBSONAStart: godz. 20.00

17 zł - dla posiadaczy legitymacji ISIC
22 zł - przedsprzedaż
28 zł - w dniu koncertu

Miejsca sprzedaży:
eventim.pl, shortcut.pl, Ticketstore w Traffic Club, ul. Bracka 25, biuro klubu Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a, ul. Krakowskie Przedmieście 24 pok. 109

Bilety w specjalnej cenie dla posiadaczy międzynarodowej legitymacji studenckiej ISIC do nabycia w Proximie i w warszawskich biurach Almaturu:
• ul. Kopernika 23, DOT;
• ul. Niepodległości 177, Pub Zielona Gęś - wejście od ul. Batorego, Metro Pole Mokotowskie;
• ul. Waryńskiego 12/17, akademik Riviera, Metro Politechnika.


Grubson jest osobą obok której nie można przejść obojętnie – jego charakterystyczny głos, flow , muzyka oraz przekaz trafia do coraz szerszego grona ludzi. Dzięki takim utworom jak „Ja majka mam”, „Kochana” czy „Ludzie prości” od jakiegoś czasu jest osobą rozpoznawalną na polskiej scenie.

Przygoda Grubsona z hip-hopem zaczęła się już na początku lat 90-tych. Zainteresowanie nowym nurtem muzycznym zaszczepił w nim jego brat Hudy, który w tamtym okresie zajmował się promowaniem kultury hip-hop w ich rodzinnym mieście – Rybniku. Grubson – sam zaczął tworzyć już na przełomie lat 1997-1998 – w grupie zwanej „Po 3-na różnica” ( Twórca, Max, Rav).

W 2001 roku przejmuje schedę po bracie i sam zaczyna organizować imprezy w swoim mieście. Niedługo później powstaje nowe ekipa „Wolność słowa” (Grubson, GRF, Zorza, Aro) – chłopacy w warunkach domowych nagrywają swoje pierwsze demo, jednak sytuacje losowe nie pozwalają przetrwać zespołowi.

Grubson jednak się nie poddaje i już w latach 2003-2004 wydaje solowy nielegal „N.O.C.” (Nowiny Osiedle Chrabowa) wraz z klipem mającym promować wydawnictwo. Klimat w jakim była nagrana płyta – przedstawiał nam elastyczne oblicze Grubsona – można było usłyszeć na niej rap, ruffneck czy dancehall – produkcją muzyki także zajął się on sam. Dzięki płycie zaczął coraz więcej koncertować oraz poznawać coraz więcej osób także zajmujących się tworzeniem muzyki. Wkrótce poznaje ekipę Bezkres – której staje się członkiem – tworząc „Wspólny Mianownik Soundsystem” z którym to coraz bardziej zagłębiał się w rytmy reggae i dancehall. W 2005 roku poznaje Metrowego – który także staje się członkiem WMS – i zaczyna pracę nad kolejnym solowym krążkiem, a oprócz tego zajmuje się produkcją bitów dla coraz większej liczby osób. W rok później nawiązuje krótką współpracę z Łódzkim Dread Squad’em wraz z którym miał wypuścić swoją legalną płytę – niestety projekt nie ujrzał światła dziennego. Grubson nadal się nie poddaje i nagrywa dalej utwory do swojej płyty – w międzyczasie poznaje DJ Feel-x’a i zaczyna tworzyć w jego wytwórni Siła-Z-Pokoju – co owocuje świetną współpracą i dalszym etapem rozwoju kunsztu muzycznego.

W 2007 roku dzięki wygranemu konkursowi – Grubson nagrywa kawałek na III część producenckiej płyty Magiery i L.A – Kodex. Utwór z „Siła z pokoju”, który nagrał z Junior Stress’em – wraz z kawałkiem Fokusa i Gurala – stał się singlem promującym wyżej wspomnianą produkcję. Płyta ta jeszcze bardziej otworzyła Grubsonowi drogę na polskie parkiety – a jego charyzmatyczna postać i głos stały się rozpoznawalne w całej Polsce.
W 2008 roku wytwórnia Feel-x’a wydaje mixtape – „Siła-Z-Pokoju MixTape Vol.1″ – oczywiście z udziałem Grubsona. W rok później Grubson zmienia „stajnię” tym razem na MaxFloRec, z którą podpisuje kontrakt na swą debiutancką legalną płytę. Premiera albumu „O.R.S.” odbyła się 19 sierpnia 2009r.

Obecnie GrubSon współpracuje z wieloma artystami takimi jak: Załoga MaxFloRec. , Skorup, Majkel, East West Rockers Sound System, LSM Sound System, RainbowHiFi Sound System, Antikings Sound System, JuniorStress, Bas Tajpan, Miód&Frenchman, NaturalDreadKillaz, DJ FEEL-X, DJ Twister, DJ Bart, DJ Ramone, Grafomanii, ZeroRHPlus, Dreadsquad, DonGuralesko i wielu innych.
GrubSon - Koncert

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!
 • Redakcja
  od:
  Redakcja
  data
  8 grudnia 2010, 13:11
  uwaga! Grubson choruje, byc moze konceru nie bedzie!

Podziel sięArchiwum foto  

:

Podobne  


Najnowsze foty  

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności