FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  K2 o zmarłym przyjacielu:...

News

K2 o zmarłym przyjacielu: „Dziękuję za to, że mogłem Cię poznać”

Od:
Redakcja 
Data:
19 grudnia 2019, 10:29
Ocena:
Ocena 0.00
Poruszający numer w sieci

Playlista z nowościami na MaxFloRecTV powiększyła się o singiel „R.I.P. W.O.”. Utwór o silnie emocjonalnej treści jest osobistym wspomnieniem nieżyjącego przyjaciela artysty. Numer promuje świeżo wydaną „Autonomię”, która ukazała się w miniony piątek. Wydawnictwo dostępne jest wyłącznie w MaxFloSklepie

− „R.I.P. W.O.” to skromny hołd dla mojego wieloletniego przyjaciela, człowieka, który nie zazdrościł i szczerze cieszył się cudzym szczęściem. Był jedną z tych osób, których nikt nigdy nam nie zastąpi − wspomina wzruszony K2. Premierowy numer znalazł się na trackliście dwupłytowejAutonomii”, która ukazała się niespełna tydzień temu. Autorem teledysku, który trafił dziś do sieci jest Radek Bereś z grupy Ace od Art.  


Za produkcję muzyczną dzisiejszej nowości odpowiada Joe Bravura. „R.I.P. W.O.” to niejedyny singlowy numer z „Autonomii”, do którego bit pochodzi od tego producenta. Wcześniejsza propozycja z jego muzyką zatytułowana była „Twój fire” i podobnie jak dziś wiązała się z niezwykłą historią z życia rapera. W numerze K2 opowiada bowiem o chwilach grozy przeżywanych razem z żoną podczas choroby syna, który cudem uniknął śmierci.


Autonomia” to 2., po „Anatomii”,  legalne wydawnictwo K2. Album w wersji fizycznej znaleźć można wyłącznie w MaxFloSklepie pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/K2-Autonomia-2CD-/954. Cyfrowy odsłuch dostępny jest już natomiast w większości serwisów streamingowych: https://id.ffm.to/k2autonomia.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności