FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Marcin Głowacki dołącza do...

News

Marcin Głowacki dołącza do Diverse Extreme Team!

Od:
Redakcja 
Data:
19 grudnia 2019, 11:42
Ocena:
Ocena 0.00

W sezonie 2020 szeregi ekipy Diverse Extreme Team zasili najlepszy polski stunt rider, trzykrotny Mistrz Świata, legendarny Polish NinjaMarcin Głowacki!

Marcin swoją przygodę z tą widowiskową i kreatywną dyscypliną rozpoczął już w dziecięcych latach. Oglądanie pierwszych filmów prosto z USA, od grup takich jak Black Sheep Squadron i Adrenaline Crew, rozbudziło w nim zainteresowanie motocyklowym stuntem oraz chęć rozwoju. Popisowa jazda na tylnym kole z wykonywaniem rozmaitych sztuczek okazała się jego życiową pasją i sposobem na wyrażanie siebie poprzez sport. W efekcie adrenalina, rywalizacja i wysokooktanowe paliwo krążyć zaczęły w jego żyłach już od 12 roku życia.

Diverse Extreme Team - Marcin Głowacki Foto: Diverse Extreme Team - Marcin Głowacki
Lista osiągnięć Głowackiego jest imponująca. Poza wielokrotnym Mistrzostwem Świata ma na swoim koncie również Mistrzostwo USA w serii zawodów XDL z 2017 roku oraz tegoroczne zwycięstwa w dwóch najbardziej prestiżowych rozgrywkach na świecie – Czech Stunt Day oraz Quest Bike Show we Francji.

Zapytany o przepis na sukces odpowiada, że nie ma jednoznacznego sposobu. Trzeba nie tylko lubić to co się robi, czy przygotować się fizycznie i psychicznie - przede wszystkim trzeba jeździć dla siebie, a nie na pokaz.

W sezonie 2020 Marcin mierzy jak zwykle wysoko – w planach ma nie tylko udział w najbardziej prestiżowych zawodach świata. Chce również zaangażować się w produkcje video, naukę nowych tricków oraz wziąć udział w różnego rodzaju pokazach, dzięki którym będzie mógł zaszczepić bakcyla wśród kolejnych amatorów tej niesamowitej dyscypliny.

Diverse Extreme Team - Marcin Głowacki Foto: Diverse Extreme Team - Marcin Głowacki
Niedawno odbyła się bardzo widowiskowa foto oraz video sesja z Marcinem, podczas której zaprezentował nam szeroki wachlarz swoich umiejętności – jej efekty publikowane będą już od tego tygodnia na profilach Diverse Extreme Team na Instagramie @diverse_extremeteam oraz Facebooku: https://www.facebook.com/diverseextremeteam/

Diverse Extreme Team to projekt marki odzieżowej Diverse. Team DEXT skupia topowych zawodników sportów ekstremalnych oraz freestylowych naszego kraju. To także marka, która od lat wspiera wiele wydarzeń sportowych w Polsce. Diverse Extreme Team to siła, adrenalina, łamanie barier i moc, która drzemie tylko w wybranych. Daje możliwości by pokonywać siebie i doświadczać niemożliwego.

Fot: Agencja Sport UP / Lukas Nazdraczew

Fanpage zawodnika: https://www.facebook.com/PolishNinjaStunts/

Autor informacji - Agencja Sport UP:

https://www.facebook.com/sportupagencja/

Dostępne w kategoriach

motor sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności