FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Bober jako rymujący automat...

News

Bober jako rymujący automat zaprasza na Red Bull KontroWersy

Od:
Redakcja 
Data:
9 stycznia 2020, 09:35
Ocena:
Ocena 0.00
WIDEO ZAPOWIADAJĄCE RED BULL KONTROWERSY 2020

Red Bull KontroWersy, czyli bitwy freestyle'owe, powracają po raz czwarty. W tym roku odbędą się one 29 lutego we Wrocławiu. W ramach zaproszenia na wydarzenie, jeden z czołowych polskich freestyle'owców – Bober -  postanowił zaskoczyć przechodniów i „ponawijać‟ do nich z ukrycia. Wszystko zostało sfilmowane, a wideo dokumentujące niecodzienną sytuację dostępne jest na stronie www.redbull.pl/kontrowersy. Tam też znajdują się pełne informacje na temat 4. już edycji Red Bull KontroWersy.

Bober - Red Bull KontroWersy 2019, Finał Gdynia Foto: Bober - Red Bull KontroWersy 2019, Finał Gdynia
Co by było, gdyby maszyny vendingowe potrafiły „zaczepiać” korzystające z nich osoby?  Próbkę takiej historii możemy zobaczyć w materiale wideo zapowiadającym czwartą edycję Red Bull KontroWersy. Raper i freestyle'owiec Bober postanowił zostać głosem i oczami jednego z takich automatów, zaskakując przypadkowe osoby i zachęcając je przy okazji do wymiany zdań. I oczywiście – wszystko do rymu.

Ukryty w specjalnym pomieszczeniu MC, za pomocą kamer i mikrofonów zainstalowanych we wnętrzu maszyny mógł podpatrywać i wchodzić w interakcję z osobami kupującymi Red Bulla. Nie szczędził też rymów, co wprawiało przechodniów w wyraźne zaskoczenie.

-       Jeszcze w ten sposób puszek nie kupowałam i mało tego - przy automacie nie rymowałam – odpowiedziała jedna z wkręconych osób.

Zaskoczenie nie raz przeradzało się w bardzo ciekawą i zabawną konwersację na linii człowiek – maszyna. Wideo można zobaczyć na stronie www.redbull.pl/kontrowersy oraz na kanałach społecznościowych Red Bull KontroWersy.


Niecodzienna sytuacja, która miała miejsce we FlySpocie została wykorzystana przez Bobera do zaproszenia kolejną odsłonę Red Bull KontroWersy, która odbędzie się 29 lutego 2020 we Wrocławiu, w Akademia Club.

Tegoroczna edycja przynosi kilka zmian. W tym roku wydarzenie potrwa jeden dzień, a w finałowej 16 znajdzie się ośmiu rozstawionych zawodników zaproszonych przez organizatora. Wśród nich nie zabraknie utytułowanych mistrzów freestyle'u. Druga ósemka zawodników wyłoniona zostanie na miejscu, w trakcie tzw. Preeliminacji, na któe zgłosić się będzie można juz od 6 lutego.

Red Bull KontroWersy to cykl bitew freestyle'owych 1 vs 1, podczas którego MC's mierzą się ze sobą na rymy, cięte riposty i punchline'y. Spośród wszystkich startujących zawodników jury wybierze ósemkę, która dołączy do grona ośmiu zaproszonych zawodników. Cała 16 weźmie udział w pojedynkach na słowa, które wyłonią mistrza tegorocznej edycji. W poprzednich latach po laur ten sięgnęli Radzias, Wawrzyn i Koro. W tym roku na zwycięzcę czeka nagroda w postaci 3 tysięcy złotych oraz vouchera o wartości 2 tysięcy na zakupy w sklepie prosto.pl.

Nad przebiegiem Red Bull KontroWersy 2020 czuwać będzie jury, które wybierze najlepszego freestyle’owca. Jego skład objęty jest jeszcze tajemnicą, ale z pewnością zasiądą w nim reprezentanci różnych, nie tylko hiphopowych dyscyplin sztuki, w których improwizacja jest istotnym elementem. Bitwy, jak co roku, poprowadzi Filip Rudanacja, zaś o podkłady muzyczne dla zawodników zadba Dj Lazy One.

Bilety na wydarzenie, w cenie 20 złotych w puli „early birds‟- potem 25 złotych, do nabycia za pośrednictwem platformy Going oraz w sieci sklepów Empik.

Więcej informacji: www.redbull.pl/kontrowersy

Bilety dostępne na platformie Going: https://win.gs/KontroWersy_bilety

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności