FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  OSCYP Contest już w lutym!

News

OSCYP Contest już w lutym!

Od:
Redakcja 
Data:
9 stycznia 2020, 10:33
Ocena:
Ocena 0.00

Najdłużej organizowane polskie zawody snowboardowe wracają z dwunastą edycją do Białki Tatrzańskiej! 1 lutego najlepsi w Polsce zawodnicy spotkają się na stoku Kotelnica, aby powalczyć o cenne nagrody podczas zawodów OSCYP Snowboard Contest. Oprócz śledzenia sportowej rywalizacji kibice i miłośnicy subkultury będą spędzić czas w snowboardowej atmosferze.

Od ponad dwunastu lat OSCYP Snowboard Contest organizowany jest w Białce Tatrzańskiej, a mimo wszystko każda kolejna odsłona jest na swój sposób unikalna. Podczas poprzednich edycji powstawały między innymi figury łączące half-pipe ze slopestylem, a podczas siódmej odsłony zawodów konstruktorzy toru zbudowali pierwszy w historii śnieżny corner. W tym roku zobaczymy nowe interpretacje przeszkód, które będą różniły się głównie zmianą w sekcji jibbowej. Dostępne są już pierwsze wizualizacje.

OSCYP Snowboard Contest - Michał Ligocki Foto: OSCYP Snowboard Contest - Michał Ligocki
OSCYP to inicjatywa tworzona przez zawodników, dla zawodników. Dlatego sami riderzy aktywnie uczestniczą w procesie organizacji. Dzięki temu w trakcie snowboardowego weekendu zaczynającego się już 1 lutego, będzie można zobaczyć w akcji absolutnie najlepszych reprezentantów polskiej sceny.

Sama rywalizacja nie jest jedyną atrakcją. Burton Snowboards po raz kolejny uruchomi centrum testowe swojego sprzętu, Red Bull zapewni oprawę muzyczną, GoPro przedstawi najnowsze rozwiązania rejestracji video, w tym swój sprzęt GoPro Hero8, a nowy sponsor zawodów, marka Słońce zapewni dostawę naturalnych soków i podgrzeje atmosferę organizując Best Trick Session. Żeby zdobyć nagrodę w tej kategorii trzeba będzie wycisnąć z siebie ostatnie soki. Więcej informacji na temat pozostałych atrakcji zostanie podanych już wkrótce za pośrednictwem kanałów social media.

OSCYP 2019 Młode Pokolenie Foto: OSCYP 2019 Młode Pokolenie
Bieżące informacje na temat OSCYP Snowboard Contest można znaleźć na oficjalnym fanpage’u zawodów (http://www.facebook.com/oscypsnowboardcontest) oraz profilu Instagramowym (@oscypcontest).

OSCYP Snowboard Contest - Michał Ligocki Foto: OSCYP Snowboard Contest - Michał Ligocki

Dostępne w kategoriach

snowboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności