FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Ruszył pre-order charytatywnego...

News

Ruszył pre-order charytatywnego projektu Kleszcza i Opała

Od:
Redakcja 
Data:
18 lutego 2020, 14:04
Ocena:
Ocena 0.00
Singiel Nieumiarkowania już w sieci!

Na MaxFloRecTV trafił klip do „Nieumiarkowania”. Numer jest 1. zwiastunem wspólnego projektu Kleszcza i Opała pt. „7G”. Krążek w przedsprzedaży dostępny jest wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl oraz na www.Vulgarus.pl

7G” to EP-ka Kleszcza i Opała zainspirowana tematyką 7 grzechów głównych. „Nieumiarkowanie” prezentowane na MaxFloRecTV otwiera cykl cotygodniowych premier singlowych duetu. Kolejne numery promujące krążek pojawiać się będą co poniedziałek na różnych kanałach. Kolejny klip pojawi się za tydzień, 24.02, na YT kanale Brain Dead Familia. Projekt powstał we współpracy wytwórni MaxFloRec oraz Brain Dead Familia, a patronem medialnym wydawnictwa jest serwis Popkiller.pl. Stworzeniem teledysku doNieumiarkowania” zajęła się grupa filmowa Przedmarańcza.


Autorem bitu
do „Nieumiarkowania” jest Adam Grycan, zaś za realizację nagrań, miks i mastering całej EP-ki odpowiada Dawid Twardowski z MaxFloStudia. Premierowy singiel od dziś znaleźć można również we wszystkich najpopularniejszych serwisach z muzyką cyfrową: https://7g.lnk.to/nieumiarkowanie.

Wraz z premierą „Nieumiarkowania” wystartował pre-order 7G”. Wydawnictwo jest i będzie dostępne wyłącznie w MaxFloSklepie (kliknij, aby zamówić: http://bit.ly/2Z4vAQ1) oraz na Vulgarus.pl (http://bit.ly/2u1kqlc). Krążek można zamawiać także w atrakcyjnych zestawach z tematycznym T-shirtem i/lub bluzą. Artyści zgodnie postanowili, że dochód ze sprzedaży fizycznych nośników przeznaczony zostanie na cel charytatywny. Premiera7G” odbędzie się 9 marca br.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności