FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Red Bull KontroWersy za 2 dni!

News

Red Bull KontroWersy za 2 dni!

Od:
Redakcja 
Data:
27 lutego 2020, 12:53
Ocena:
Ocena 0.00
W TYM ROKU FANI WYBIORĄ NAJLEPSZY PUNCHLINE

Dwa dni dzielą nas od spektakularnych pojedynków na słowa w ramach Red Bull KontroWersy. W tym roku wydarzenie odbędzie się 29 lutego we Wrocławiu w Akademia Club. Nadchodząca edycja niesie ze sobą kilka zmian. Wśród nich - dodatkowa nagroda w specjalnej kategorii „Najlepszy Punchline z New Balance”. Bilety na wydarzenie zostały już wyprzedane, jednak jest jeszcze szansa na zdobycie ostatnich wejściówek.  Szczegółowe informacje dostępne są na www.redbull.pl/kontrowersy.

Bitwy freestyle'owe to pojedynki na słowa i rymy, które w trakcie swoich improwizowanych występów wypowiadają freestyle'owcy. Liczy się styl, błyskotliwość i refleks. W tej formule, w ramach Red Bull KontroWersy, startujący zawodnicy zmierzą się po raz czwarty.

Znamy dzikie karty Red Bull KontroWersy 2020 Foto: Znamy dzikie karty Red Bull KontroWersy 2020
Tegoroczna edycja potrwa jeden dzień, a w finałowej szesnastce znajdzie się ośmiu rozstawionych zawodników: Koro, Kurian, Kaz, Wueno, Spartiak, Wawrzyn, Q-Key i Forti. Ostatni z wymienionych freestyle’owców wyłoniony został podczas internetowego głosowania.

W trakcie wydarzenia, do grona zawodników z dzikimi kartami dołączy również ośmiu freestyle’owców, którzy przejdą eliminacje na miejscu imprezy. Skompletowana w ten sposób szesnastka weźmie udział w walce o tytuł mistrza tegorocznej edycji. Na zwycięzcę czeka nagroda w postaci 3 tysięcy złotych oraz vouchera o wartości 2 tysięcy na zakupy w sklepie prosto.pl.

Kolejną nowością jest dodatkowa kategoria, czyli „Najlepszy Punchline z New Balance”. Nagrodzony zostanie zawodnik, którego wers uznany zostanie za najbardziej spektakularny. Wygranego w tej kategorii wybiorą wspólnie jurorzy oraz internauci. Po finałowej bitwie i ogłoszeniu zwycięzcy na stronie redbull.pl/kontrowersy uruchomione zostanie głosowanie – przez pięć kolejnych dni internauci będą mogli oddawać głosy na 6 najlepszych punchline’ów wytypowanych przez jury. Autor zwycięskiej riposty otrzyma nagrodę w postaci vouchera o wartości 1500 złotych do wykorzystania w sklepie New Balance.

Nad przebiegiem imprezy oraz werdyktami czuwać będą specjaliści od operowanie słowem, błyskotliwych ripost, point oraz scenicznej prezencji. W skład sędziowski weszli bowiem Te-Tris, Bober, Milu – czyli znakomici freestyle'owcy oraz raperzy. Umiejętności uczestników ocenią również stand-uper Błażej Krajewski i hiphopowy youtuber Yurkosky. Bitwy, jak co roku, poprowadzi Filip Rudanacja, zaś o warstwę muzyczną zadba Dj Lazy One.

Bilety na wydarzenie zostały wyprzedane, jednak osoby spragnione freestyle’owych wrażeń, które nie zdążyły zakupić biletu wciąż mogą zdobyć go na antenie Radia Eska Wrocław.

Dodatkowo bitwy z tegorocznej edycji publikowane będą na naszym kanale YouTube Red Bull KontroWersy po zakończeniu wydarzenia.

Więcej informacji: www.redbull.pl/kontrowersy

oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Accompilce

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności