FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Vixen gościnnie na krążku...

News

Vixen gościnnie na krążku Kleszcza i Opała

Od:
Redakcja 
Data:
9 marca 2020, 17:32
Ocena:
Ocena 0.00
Singiel w sieci, EP w sprzedaży!

Na kanale HORREcTV dostępna jest już „Nieczystość”. Jest to 4. numer promujący EP-kę „7G”, czyli wspólny projekt Kleszcza i Opała. Wydawnictwo dzisiaj (9.03) trafiło do sprzedaży. Płytę zamawiać można tylko na MaxFloSklep.pl oraz na Vulgarus.pl

Kleszcz x Opal - 7G Foto: Kleszcz x Opal - 7G
Do udziału w nagraniach premierowej „NieczystościKleszcz i Opał zaprosili Vixena. To jedyny gość, który trafił na „7G”. Producentem bitu do dzisiejszej nowości jest Adam Grycan, który na krążku odpowiedzialny jest również za produkcję „Nieumiarkowania”. Realizacją teledysku zajął się Radek Bereś z Ace of Art.


Projekt „7G” powstał we współpracy wytwórni MaxFloRec oraz Brain Dead Familia. Za realizację, miks i mastering krążka odpowiada Dawid Twardowski z MaxFloStudia. Wydawnictwo nie trafiło do regularnej sprzedaży i jest do kupienia wyłącznie w MaxFloSklepie (http://bit.ly/2Z4vAQ1) i na Vulgarus.pl (http://bit.ly/2u1kqlc). Dochód ze sprzedaży fizycznych nośników zostanie przeznaczony na cel charytatywny ‒  spełnienie marzenia jednego z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

Kleszcz i Opał Foto: Kleszcz i Opał
Dotychczasowe single promujące7G” znaleźć można na tej playliście: http://bit.ly/38gKKWG. Kolejny wideoklip ukaże się za tydzień (16.03) na kanale Opała ‒ VOODOO PEOPLE.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności