FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Znamy najlepszy punchline Red Bull...

News

Znamy najlepszy punchline Red Bull KontroWersy 2020!

Od:
Redakcja 
Data:
23 marca 2020, 12:32
Ocena:
Ocena 0.00
KORO PODWÓJNYM WYGRANYM TEGOROCZNEJ EDYCJI BITWY

„To wzór z matmy, Red Bull to moje przedsięwzięcie – Korowersy podniosłem do potęgi n-tej” – tym dwuwersem Koro kolejny raz nie dał szans konkurentom. Nie tylko drugi raz z rzędu został mistrzem Red Bull KontroWersy 2020, ale jego wers zwyciężył również w głosowaniu internautów w kategorii „Najlepszy punchline z New Balance”. Padł on w trakcie finałowej walki z Kazem, która dostępna jest już na kanale YouTube Red Bull KontroWersy. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem www.facebook.com/redbullkontrowersy oraz stronie www.redbull.pl/kontrowersy.

Przez ostatni tydzień internauci i miłośnicy freestyle’u na Facebooku wydarzenie Red BullKontroWersy mogli oddawać głosy na 7 punchline’ów wytypowanych przez jurorów w kategorii „Najlepszy Punchline z New Balance”. Wers Kora zwyciężył w nim przewagą ponad 300 głosów. Obok niego w plebiscycie wzięło udział 7 punchline’ów autorstwa freestyle’owców startujących w tegorocznej edycji bitwy: Kondzia (Filipek), Kaz, Spartiak, Marzec, Iwo i Q-Key.

NAJLEPSZY PUNCHLINE RED BULL KONTROWERSY WYŁONIONY Foto: NAJLEPSZY PUNCHLINE RED BULL KONTROWERSY WYŁONIONY
Wybór najlepszego odbywał się dwuetapowo: najpierw jury Red Bull KontroWersy wytypowało 7 najlepszych, a następnie poddano je pod głosowanie publiczności. Zwycięzca kategorii otrzyma od marki New Balance voucher o wartości 1500 złotych.

Dodatkowo spośród biorących udział w głosowaniu internautów, którzy uzasadnili swój głos w komentarzu – wybrany zostanie autor najciekawszej argumentacji. W jego ręce trafi para butów New Balance.

Bitwy freestyle'owe to pojedynki na słowa i rymy, które w trakcie swoich improwizowanych występów wypowiadają freestyle'owcy. Liczy się styl, błyskotliwość i refleks. W tej formule, w ramach Red Bull KontroWersy, startujący zawodnicy zmierzyli się po raz czwarty.

Nad przebiegiem imprezy oraz werdyktami czuwali - obok Te-Trisa i Błażeja Krajewskiego - Milu, hiphopowy youtuber Yurkosky i Bober. Bitwy, jak co roku, prowadził Filip Rudanacja, zaś o warstwę muzyczną zadbała Dj Lazy One.

Więcej informacji: www.redbull.pl/kontrowersy

oraz na Facebooku Red Bull KontroWersy

Dostępne w kategoriach

music street

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Accompilce

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności