FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  PUMP IT TOUR 2020

News

PUMP IT TOUR 2020

Od:
Redakcja 
Data:
16 lipca 2020, 15:17
Ocena:
Ocena 0.00

Do pierwszej edycji Pucharu i Mistrzostw Polski zostało naście dni. Zawodnicy z całej Polski deklarują udział w tych wyjątkowych rozgrywkach, dzięki którym poznamy najszybszego z najszybszych w jeździe na torze pumptrack.

Motywacja jest duża - pierwszy tytuł Mistrza Polski, nagrody rzeczowe od partnerów wydarzenia oraz tysiąc złotych za najlepszy czas zawodów. Brzmi kusząco. Ale przede wszystkim, możliwość współzawodnictwa z zawodnikami całej Polski.

Dla niektórych te zawody to prawdziwa szansa na zgarnięcie tytułu Mistrza Polski Pumptrack. Dla innych to wspaniała okazja do spotkania się w doborowym towarzystwie i dobrej zabawy poznając przy tym mnóstwo nowych ludzi, których łączy ta sama pasja - rowery.

Już 2 sierpnia 2020 roku, PUMP IT TOUR zawita do małej miejscowości położonej w województwie Małopolskim - Rzyki. To właśnie tam znajduje się resort wypoczynkowy - Czarny Groń, który udostępnia nam swój obiekt w tym szczytnym celu. Wyłonić najszybszego z najszybszych.

Tego dnia dla każdego znajdzie się coś dobrego. Najmłodsi zostaną oczarowani Magiczną osadą, starsi zatracą się w smaku pizzy i zimnego piwa, sportowcy wykręcą zdrowy koktajl siłą własnych mięśni, a zawodnicy zrelaksują się w strefie zawodnika.

Więcej o wydarzeniu:
https://www.facebook.com/events/642103219864463/
Śledź nas!
https://www.facebook.com/pumpitpumptracks/
Zapisy:
www.pumpit.pl

Dostępne w kategoriach

bmx mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności