FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Superprodukcja "The Old World" z...

News

Superprodukcja "The Old World" z udziałem braci Godziek

Od:
Redakcja 
Data:
4 grudnia 2020, 10:31
Ocena:
Ocena 0.00
Film będzie dostępny za darmo od 4 grudnia od godz. 18:00 tylko przez 48 godzin

7 krajów, 15 zawodników, 8 niezwykłych odmian rowerowej grawitacji, kilka rozbitych dronów, liczne kontuzje – to tylko niektóre liczby dot. najnowszej superprodukcji „The Old World”. Najbardziej wyczekiwany film rowerowy tego roku będzie miał światową premierę 4 grudnia o godz. 18:00 w aplikacji Red Bull TV.  Fani będą mogli zobaczyć w akcji między innymi  najlepszych polskich zawodników kolarstwa grawitacyjnego - Szymona i Dawida Godźków. Tego nie można przegapić, bo film będzie dostępny na platformie tylko przez 48 godzin.

Prawie wszystkie filmowe hity rowerowe są nagrywane w Ameryce Północnej. To prawdziwa kolebka sportów rowerowych, miejsce ze świetną infrastrukturą, zamieszkane przez topowych zawodników, takich jak na przykład Brandon Semenuk, Brett Rheeder, czy Matt Macduff. Dostęp do riderów i najlepszych na świecie tras bardzo ułatwia całą logistykę. Andi Tillmann, były zawodnik, a obecnie filmowiec sportów akcji, zdał sobie jednak sprawę, jak olbrzymi potencjał kryje się w europejskich miejscówkach i riderach. To właśnie dzięki temu odkryciu, zrodził się pomysł na najnowszy film „The Old World”.

To było super nowe doświadczenie dla mnie. Uczestniczyłem we wszystkim od samego początku - przy szukaniu miejsca pod projekt razem z Andim (producentem), Nico Vinkiem (drugim riderem i głównym kopaczem) oraz ekipą z Glacensis Singletracks. Kilka miesięcy później, wraz z 4-osobową ekipą spędziliśmy cztery tygodnie, budując trasę, gdzie następnie spędziliśmy dwa tygodnie testując ją i nagrywając polski segment do filmu – opowiada Szymon Godziek.

The Old World - Movie_Poster Foto: The Old World - Movie_Poster
Film „The Old World” będzie można oglądać z darmo z polskimi napisami zarówno w aplikacji Red Bull TV jak i na stronie www.redbull.pl/konkurs, gdzie kibice będą mogli również wziąć udział w bardzo atrakcyjnym konkursie, w którym do wygrania są między innymi  gadżety od braci Godziek, kurs w ramach BMW Driving Experience, smartfon Samsung A21s od Red Bull MOBILE czy czapeczki Red Bull Rampage. W sobotę 5 grudnia o godz. 20:00 kibice będą mogli także oglądać livestream z braćmi Godziek na kanale Godziek Brothers na Youtube i Red Bull Bike na Facebooku. W trakcie transmisji Szymon i Dawid odpowiedzą na pytania dotyczące filmu.

Dostępne w kategoriach

bmx mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności