FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Koro najlepszym freestyle’owcem...

News

Koro najlepszym freestyle’owcem Red Bull KontroWersy Showcase – zimowy jam

Od:
Redakcja 
Data:
21 grudnia 2020, 14:56
Ocena:
Ocena 0.00
WIDZOWIE ORAZ FANI FREESTYLE’U WYŁONILI SWOJEGO FAWORYTA W INTERNETOWYM GŁOSOWANIU

Sześciu topowych freestyle’owców pojawiło się podczas drugiej odsłony Red Bull KontroWersy Showcase – zimowy jam. Spośród nich, w specjalnym internetowym głosowaniu, widzowie wybrali Kora, który ich zdaniem najlepiej poradził sobie z nietypową formułą. Zapis całego showcase’u dostępny jest na Facebooku oraz kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

Edzio, Koro, Radzias, Kurian, Kaz i Oset 14 grudnia wzięli udział w specjalnej odsłonie internetowego wydarzenia Red Bull KontroWersy Showcase. Spotkanie pełne było świątecznych  oraz zimowych akcentów, a freestyle’owcy mieli okazję sprawdzić się nie w bitewnej, a w nowej, jamowej formule. Żeby jednak zachować element przyjacielskiej rywalizacji internauci mogli głosować na freestyle’owca, który ich zdaniem najlepiej poradził sobie w takiej konwencji. Ich wybór padł na Koro, do którego trafi specjalna statuetka Red Bull KontroWersy Showcase.

KORO Red Bull KontroWersy2020 Foto: KORO Red Bull KontroWersy2020
Red Bull KontroWersy Showcase - zimowy jam to koncepcja, która przenosi freestyle’ową zabawę słowem do świata online. Podczas transmisji zaproszeni freestyle’owcy zaprezentowali się w czterech różnych rundach tematycznych, które wzbogacone zostały o zimowo – świąteczne akcenty. Wśród zadań specjalnych pojawiło się m.in. freestyle’owanie pod świąteczno – zimowe emoji, czy runda storytellingowa z historiami od stan-upera Błażeja Krajewskiego.

Zapis transmisji Red Bull KontroWersy Showcase – zimowy jam dostępny jest na Facebooku oraz kanale YouTube Red Bull KontroWersy.

Najświeższe informacje o projekcie dostępne są na stronie www.redbull.pl/kontrowersy oraz Facebooku i YouTube Red Bull KontroWersy.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności