FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Zostań bohaterem w filmie z...

News

Zostań bohaterem w filmie z braćmi Godziek

Od:
Redakcja 
Data:
25 czerwca 2021, 10:54
Ocena:
Ocena 0.00
RED BULL BIKE PART ŁĄCZY RYWALIZACJĘ ONLINE I PRAWDZIWĄ JAZDĘ

W ramach projektu Red Bull Bike Part powstanie rowerowy film z riderami z całej Polski. Od środy 21.06 uczestnicy mogą przesyłać swoje klipy przez stronę redbull.pl/bikepart. Nagrane edity mają być odpowiedzią na zadania wyznaczone przez braci Godziek. Po czterech tygodniach rywalizacji online, Szymon i Dawid zaproszą zwycięzców na warsztaty połączone z profesjonalnymi nagraniami. Premiera filmu została zaplanowana na końcówkę wakacji!

Nagraj swój PART (frame) Aleksander Osmałek Foto: Nagraj swój PART (frame) Aleksander Osmałek
Pełna lista zadań do wykonania została już ogłoszona. Wyzwania są na tyle uniwersalne, że mogą je zrealizować miłośnicy najróżniejszych odmian kolarstwa grawitacyjnego, takich jak: slopestyle, downhill, enduro, bmx. Każdy „part” trzeba wysłać w określonym terminie:

  1. Najlepsza linia (23-29.06)
  2. Najlepsze flow (30-06.07)
  3. Najbardziej techniczna akcja (07-13.07)
  4. Best trick (14-20.07)

Plakat Red Bull Bike Part Foto: Plakat Red Bull Bike Part
Najlepsze ujęcia zostaną wykorzystane w filmie. Każdy kto zaliczy wszystkie wyzwania  w terminie, otrzyma nagrodę gwarantowaną. W puli nagród przygotowanej dla uczestników konkursu online są: rower o wartości 10 000 zł, smartfony od Red Bull Mobile, odzież i akcesoria Leatt, vouchery od New Balance.

Video zgłoszeniowe musi spełniać określone warunki. Powinno trwać nie dłużej niż 60 sekund i być nagrane w poziomie, specjalnie z myślą o projekcie Red Bull Bike Part. W celu weryfikacji aktualności klipu rider musi wyraźnie pokazać do kamery numer wykonywanego zadania.

Zwycięzca każdego „part’a” i sześciu szczęśliwców, z dzikimi kartami przyznanymi przez sędziów, zostanie zaproszonych na trip po kilku rowerowych lokalizacjach (26-28.07). Plan filmowy będzie połączony z warsztatami prowadzonymi przez Dawida i Szymona Godziek.

Z ujęć zebranych w części online i offline powstanie film, którego premierowy pokaz odbędzie się podczas imprezy Red Bull Roof Ride, przystanku pucharu świata FMB w Katowicach (19-21.08).

Rowerowy rozkład jazdy 2021 Foto: Rowerowy rozkład jazdy 2021

Dostępne w kategoriach

bmx mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności