FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Zostań bohaterem w filmie z...

News

Zostań bohaterem w filmie z braćmi Godziek

Od:
Redakcja 
Data:
25 czerwca 2021, 10:54
Ocena:
Ocena 0.00
RED BULL BIKE PART ŁĄCZY RYWALIZACJĘ ONLINE I PRAWDZIWĄ JAZDĘ

W ramach projektu Red Bull Bike Part powstanie rowerowy film z riderami z całej Polski. Od środy 21.06 uczestnicy mogą przesyłać swoje klipy przez stronę redbull.pl/bikepart. Nagrane edity mają być odpowiedzią na zadania wyznaczone przez braci Godziek. Po czterech tygodniach rywalizacji online, Szymon i Dawid zaproszą zwycięzców na warsztaty połączone z profesjonalnymi nagraniami. Premiera filmu została zaplanowana na końcówkę wakacji!

Nagraj swój PART (frame) Aleksander Osmałek Foto: Nagraj swój PART (frame) Aleksander Osmałek
Pełna lista zadań do wykonania została już ogłoszona. Wyzwania są na tyle uniwersalne, że mogą je zrealizować miłośnicy najróżniejszych odmian kolarstwa grawitacyjnego, takich jak: slopestyle, downhill, enduro, bmx. Każdy „part” trzeba wysłać w określonym terminie:

  1. Najlepsza linia (23-29.06)
  2. Najlepsze flow (30-06.07)
  3. Najbardziej techniczna akcja (07-13.07)
  4. Best trick (14-20.07)

Plakat Red Bull Bike Part Foto: Plakat Red Bull Bike Part
Najlepsze ujęcia zostaną wykorzystane w filmie. Każdy kto zaliczy wszystkie wyzwania  w terminie, otrzyma nagrodę gwarantowaną. W puli nagród przygotowanej dla uczestników konkursu online są: rower o wartości 10 000 zł, smartfony od Red Bull Mobile, odzież i akcesoria Leatt, vouchery od New Balance.

Video zgłoszeniowe musi spełniać określone warunki. Powinno trwać nie dłużej niż 60 sekund i być nagrane w poziomie, specjalnie z myślą o projekcie Red Bull Bike Part. W celu weryfikacji aktualności klipu rider musi wyraźnie pokazać do kamery numer wykonywanego zadania.

Zwycięzca każdego „part’a” i sześciu szczęśliwców, z dzikimi kartami przyznanymi przez sędziów, zostanie zaproszonych na trip po kilku rowerowych lokalizacjach (26-28.07). Plan filmowy będzie połączony z warsztatami prowadzonymi przez Dawida i Szymona Godziek.

Z ujęć zebranych w części online i offline powstanie film, którego premierowy pokaz odbędzie się podczas imprezy Red Bull Roof Ride, przystanku pucharu świata FMB w Katowicach (19-21.08).

Rowerowy rozkład jazdy 2021 Foto: Rowerowy rozkład jazdy 2021

Dostępne w kategoriach

bmx mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Allseasons

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności