FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Ekstremalna Małopolska Tour w...

News

Ekstremalna Małopolska Tour w Wadowicach

Od:
Redakcja 
Data:
7 września 2021, 09:52
Ocena:
Ocena 0.00
Sound of Gravity 2021

Sound of Gravity czyli spektakularne, pełne adrenaliny, pirotechniki, muzyki i wysokich lotów widowisko już 12 września w Wadowicach! Wszystko to z okazji wielkiego święta rowerzystów – Małopolska Tour, czyli imprezie poprzez którą województwo małopolskie promuje trasy rowerowe i turystykę!

Wspomniane ekstremalne show będzie finałową atrakcją, która zakończy cały tegoroczny cykl Małopolska Tour. W Wadowicach odbędzie się także tradycyjnie rajd rowerowy z atrakcyjnymi start pack`ami dla startujących, liczne pokazy, zabawy i konkursy wśród których będzie można wygrać m.in. przelot balonem! Będziemy mogli spróbować jazdy na pumptracku czy ogromnych bicyklach. Dla najmłodszych przewidziano rowerowy Kids Race oraz atrakcyjną strefę zabaw!

Start rajdu i wszystkich atrakcji wraz ze strefą wystawienniczą przewidziano na godzinę 12:00. Natomiast o O godzinie 17:30 na ogromnym torze typu BIG AIR rozpocznie się ekstremalne widowisko Sound of Gravity czyli ewolucje na ogromnych wysokościach zsynchronizowane z pirotechniką i muzyką! To właśnie tutaj zawodnicy na rowerach MTB i BMX pokażą że grawitacja nie ma znaczenia!

Podczas pokazów będziemy świadkami skoków synchronicznych, a także zawodów: team contest i best trick! Zespół Sound of Gravity składający się z 20-stu zawodników przygotował także wiele innych niecodziennych punktów programu jak jedyny w Europie „pociąg” składający się z podwójnych salt! Możliwe że pojawi się próba wylądowania pierwszego w Europie potrójnego salta na rowerze MTB w wykonaniu Przemka Abramowicza. Młody wrocławianin był bliski tego wyczyny podczas pokazów w roku 2019 w Lublinie, niestety tam się nie udało. Może spróbuje w Wadowicach?! Na skoczni zaprezentują się także niesamowicie Dawid i Szymon Godziek, którzy od wielu lat należą do światowej czołówki! Wszystko to co zobaczymy będzie odbywać się na wysokości drugiego piętra!

To będzie prawdziwe święto dla fanów sportów ekstremalnych, nowoczesnej i oryginalnej rozrywki! Część pokazowa została podzielona na dwie części – pierwsza podczas światła słonecznego i druga przy blasku jupiterów! Zapraszamy także na końcowy pokaz pirotechniczny, który został wyreżyserowany specjalnie na potrzeby Sound of Gravity. W Wadowicach zostanie on urozmaicony występem The Rebel ChicksRock Show!

Posłuchamy także dobrej muzyki. Na pokazach Sound of Gravity towarzyszyć będą nam utwory zespołu QUEEN, które będzie miksował DJ T-Storm!

Małopolska Tour wraz z pokazami Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, rowerowych i doskonałej muzyki! Małopolskie wydarzenie z pewnością zapadnie w pamięci! Na wydarzenie zaprasza Małopolska, Sfera Sportu oraz Miasto Wadowice! Wstęp na wydarzenie jak i udział w rajdzie rowerowy jest bezpłatny!

HARMONOGRAM

  • 10:00 odbiór numerków startowych i start packów
  • 12:00 start rajdu rowerowego i otwarcie miasteczka Małopolska Tour
  • 13:30 Bicykl Freestyle
  • 16:00 Kids Race
  • 17:30 Sound of Gravity – sesja dzienna
  • 18:15 Spektakl Historia Rowerów
  • 18:30 Finałowy pokaz dirt jumpingu
  • 19:00 30 Sound of Gravity – sesja nocna

Sound of Gravity w Wadowicach Foto: Sound of Gravity w Wadowicach
Wydarzenie jest organizowane oraz finansowane przez Województwo Małopolskie. Realizatorem wydarzenia jest Fundacja Sfera.

Dostępne w kategoriach

bmx mtb music sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO23

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności