FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Ekstremalna Małopolska Tour w...

News

Ekstremalna Małopolska Tour w Wadowicach

Od:
Redakcja 
Data:
7 września 2021, 09:52
Ocena:
Ocena 0.00
Sound of Gravity 2021

Sound of Gravity czyli spektakularne, pełne adrenaliny, pirotechniki, muzyki i wysokich lotów widowisko już 12 września w Wadowicach! Wszystko to z okazji wielkiego święta rowerzystów – Małopolska Tour, czyli imprezie poprzez którą województwo małopolskie promuje trasy rowerowe i turystykę!

Wspomniane ekstremalne show będzie finałową atrakcją, która zakończy cały tegoroczny cykl Małopolska Tour. W Wadowicach odbędzie się także tradycyjnie rajd rowerowy z atrakcyjnymi start pack`ami dla startujących, liczne pokazy, zabawy i konkursy wśród których będzie można wygrać m.in. przelot balonem! Będziemy mogli spróbować jazdy na pumptracku czy ogromnych bicyklach. Dla najmłodszych przewidziano rowerowy Kids Race oraz atrakcyjną strefę zabaw!

Start rajdu i wszystkich atrakcji wraz ze strefą wystawienniczą przewidziano na godzinę 12:00. Natomiast o O godzinie 17:30 na ogromnym torze typu BIG AIR rozpocznie się ekstremalne widowisko Sound of Gravity czyli ewolucje na ogromnych wysokościach zsynchronizowane z pirotechniką i muzyką! To właśnie tutaj zawodnicy na rowerach MTB i BMX pokażą że grawitacja nie ma znaczenia!

Podczas pokazów będziemy świadkami skoków synchronicznych, a także zawodów: team contest i best trick! Zespół Sound of Gravity składający się z 20-stu zawodników przygotował także wiele innych niecodziennych punktów programu jak jedyny w Europie „pociąg” składający się z podwójnych salt! Możliwe że pojawi się próba wylądowania pierwszego w Europie potrójnego salta na rowerze MTB w wykonaniu Przemka Abramowicza. Młody wrocławianin był bliski tego wyczyny podczas pokazów w roku 2019 w Lublinie, niestety tam się nie udało. Może spróbuje w Wadowicach?! Na skoczni zaprezentują się także niesamowicie Dawid i Szymon Godziek, którzy od wielu lat należą do światowej czołówki! Wszystko to co zobaczymy będzie odbywać się na wysokości drugiego piętra!

To będzie prawdziwe święto dla fanów sportów ekstremalnych, nowoczesnej i oryginalnej rozrywki! Część pokazowa została podzielona na dwie części – pierwsza podczas światła słonecznego i druga przy blasku jupiterów! Zapraszamy także na końcowy pokaz pirotechniczny, który został wyreżyserowany specjalnie na potrzeby Sound of Gravity. W Wadowicach zostanie on urozmaicony występem The Rebel ChicksRock Show!

Posłuchamy także dobrej muzyki. Na pokazach Sound of Gravity towarzyszyć będą nam utwory zespołu QUEEN, które będzie miksował DJ T-Storm!

Małopolska Tour wraz z pokazami Sound of Gravity to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów i amatorów sportów ekstremalnych, rowerowych i doskonałej muzyki! Małopolskie wydarzenie z pewnością zapadnie w pamięci! Na wydarzenie zaprasza Małopolska, Sfera Sportu oraz Miasto Wadowice! Wstęp na wydarzenie jak i udział w rajdzie rowerowy jest bezpłatny!

HARMONOGRAM

  • 10:00 odbiór numerków startowych i start packów
  • 12:00 start rajdu rowerowego i otwarcie miasteczka Małopolska Tour
  • 13:30 Bicykl Freestyle
  • 16:00 Kids Race
  • 17:30 Sound of Gravity – sesja dzienna
  • 18:15 Spektakl Historia Rowerów
  • 18:30 Finałowy pokaz dirt jumpingu
  • 19:00 30 Sound of Gravity – sesja nocna

Sound of Gravity w Wadowicach Foto: Sound of Gravity w Wadowicach
Wydarzenie jest organizowane oraz finansowane przez Województwo Małopolskie. Realizatorem wydarzenia jest Fundacja Sfera.

Dostępne w kategoriach

bmx mtb music sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności