FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Win$ publikuje "Drogowskazy"

News

Win$ publikuje "Drogowskazy"

Od:
Redakcja 
Data:
14 września 2021, 16:27
Ocena:
Ocena 0.00
"Kwiaty nad Wisłą" ukażą się już 23 września!

W ciągu minionego roku Win$ wypuścił kilka mocnych jakościowo singli, które wzmogły apetyt na pełnometrażowy album. Wreszcie - po blisko 7 latach od premiery debiutanckiego "Punktu Widzenia"- doczekamy się w pełni premierowego materiału. "Kwiaty nad Wisłą" ukażą się dokładnie 23 września, a pierwszym singlem zapowiadającym ten projekt są wyprodukowane przez Cobrę "Drogowskazy".

Win$ to bardzo świeża postać na krajowej scenie muzycznej. Wokalista, autor tekstów, producent i grafik tworzy muzykę będącą wypadkową złotej ery hip-hopu i nowoczesnego brzmienia lo-fi, wzbogacając to wszystko o delikatne echa muzyki soul i r&b. W swojej twórczości stawia na nostalgiczny i emocjonalny klimat, na który składają się trudne do jednoznacznego zaszufladkowania aranżacje oraz wielowymiarowe, prowokujące do refleksji teksty.


Cyfra: http://www.soundline.biz/WinSDrogowskazy

"Kwiaty nad Wisłą" są pełną emocji opowieścią o przemianie i bezpowrotnym przejściu z beztroskiego okresu młodości w dorosłe życie malowane odcieniami szarości. To osadzona we współczesnych realiach historia o pogoni za szczęściem, w której głównymi bohaterami są młodość, miłość, Warszawa i upływający czas. "Kwiaty nad Wisłą" są całością - bukietem który można obserwować jako formę złożonej narracji koncept albumu w warstwie tekstowej i muzycznej - jednak  powiązaną na tyle luźno, że każdy utwór po odłączeniu od reszty stanowi osobną nowelę.

Limitowany preorder albumu dostępny jest w serwisie Bandcamp:

https://winsmusic.bandcamp.com/album/kwiaty-nad-wis-ltd-cd-preorder

Za warstwę muzyczną odpowiada międzynarodowe grono producentów: Pacific, B.Young, Mykal Riley, Zane, Lee oraz Mantra, którego podkłady pojawiły się m.in. na wydawnictwach Pop Smoke’a czy Future'a.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności