FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Podsumowanie „BIKE EXPO –...

News

Podsumowanie „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022"

Od:
Redakcja 
Data:
12 kwietnia 2022, 15:48
Ocena:
Ocena 0.00

Ponad 8000 gości (uwzględniając tych, którzy skorzystali z przedłużonej ważności biletów z 2020 roku) odwiedziło w sobotę i niedzielę „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022”, który odbył się na stadionie PGE Narodowym. W Warszawie.

Była to z pewnością najważniejsza z dotychczasowych edycji „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”, która dowiodła ogromnej potrzeby bezpośredniego kontaktu miłośników kolarstwa, jazdy na rowerze i aktywnego spędzania czasu z producentami oraz dystrybutorami sprzętu i usług związanych z turystyką i sportem rowerowym.

Podsumowanie „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022" Foto: Podsumowanie „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022"
W możliwości prezentacji różnorodnej oferty skorzystało w tym roku 50 Wystawców i Partnerów, reprezentujących ponad 70 marek.

Ekspozycji ich oferty towarzyszyło wiele wydarzeń i spotkań, w których uczestniczyła liczna i zaangażowana widownia.

Na scenie „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2022” zaprezentowaliśmy m.in. ideę budowy Muzeum Ryszarda Szurkowskiego. Maja Włoszczowska i Mateusz Kusznierewicz podzielili się z publicznością swoją nieprawdopodobną energią, pasją, doświadczeniem i wieloma cennymi radami podczas niezwykle energetycznego Kursu Mistrzów Świata. Mieliśmy okazję poznać niezwykłą historię Czesława Langa i organizowanego przez niego Tour de Pologne.

Swoimi doświadczeniami dzielili się trenerzy, sportowi pasjonaci i specjaliści w swoich ulubionych dyscyplinach, ale również „zwykli” amatorzy, którzy realizują swoje sportowe pasje i marzenia. Ministra Kolarstwa, Grzegorz Drejgier, Mikołaj Luft, Adrianna Swim, Piotr Zelt, Tomasz Stępień, Szymon Nitka, Maria Kostacińska, wszyscy byli wysłuchani przez liczną publiczność.

Maja, Ministra, Grześ, Mati Foto: Maja, Ministra, Grześ, Mati
Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Partnerom, Wystawcom oraz Gościom Specjalnym, zaangażowanym w organizację i uświetnienie tego niezwykle udanego wydarzenia.

Już dziś pragniemy zaprosić na kolejne edycje „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”. Jesteśmy przekonani, że żadne z okoliczności, które stanęły na przeszkodzie w organizacji imprezy w dwóch poprzednich latach, nie przeszkodzą nam w przyszłości w realizacji jeszcze ambitniejszych planów.

www.bikeexpo.pl

Dostępne w kategoriach

bmx mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO23

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności