FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Tede & Maciej Maj vs Borixon & Qry

News

Tede & Maciej Maj vs Borixon & Qry

Od:
Redakcja 
Data:
5 lipca 2022, 10:18
Ocena:
Ocena 0.00
OTO PIERWSZE DRUŻYNY RAPOWEGO QUIZU RED BULL RAP & MAT.

Tede kontra Borixon - oto kapitanowie dwóch, rywalizujących ze sobą w pierwszym odcinku Red Bull Rap & Mat, drużyn. Uczestnicy odpowiadali na pytania i wyzwania rzucone przez prowadzącego show Rasa. Cały odcinek programu można już obejrzeć na kanale YouTube Red Bull Wersy.

Red Bull Rap & Mat to rapowe show z przymrużeniem oka, w którym raperzy i zaproszeni przez nich goście, w luźnej teleturniejowej konwencji, mierzą się z serią pytań i zadań specjalnych, jakie ma dla nich prowadzący rozgrywkę Arek „Ras” Sitarz, (ex 1/2 duetu Rasmentalism).

W pierwszym odcinku show zobaczymy drużynę Wielkiego Joł w składzie Tede i Maciej „Maclaw” Maj, naprzeciwko drużyny Chillwagonu, którą stworzyli Borixon i Qry.

Red Bull RAP&MAT Borixon Qry odc1 Foto: Red Bull RAP&MAT Borixon Qry odc1
W trakcie czterech quizów uczestnicy musieli m.in. wskazać, które z wymienianych przez Rasa utworów należą do Tedego, a które do Borixona. Okazuje się, że przy tak bogatych dyskografiach, jakie obaj mają, wcale nie było to łatwe zadanie.

Red Bull RAP&MAT Tede odc1 Foto: Red Bull RAP&MAT Tede odc1
W kolejnych rundach goście wymieniali m.in. raperów mających w ksywce zwierzę, odpowiadali na pytania z hip-hopowej wiedzy ogólnej, a nawet mierzyli się z tabliczką mnożenia.

Dodatkowym elementem rozgrywki były dwie karty niespodzianki, pod którymi kryły się zadania specjalne, premiowane dodatkowymi punktami.

W Red Bull Rap & Mat nie ma nagród dla zwycięzców, ale za to przegrani muszą wykonać

przygotowaną specjalnie na tę okazję „karę”. W tym odcinku było to połączenie się na Instagramie przypadkowo wylosowanym fanem i pożyczenie od niego… 100 złotych.

Między poszczególnymi rundami w programie pojawia się też postać rapowego omnibusa, w którą wciela się Nina „Neen Nah” Kozieradzka. Przytacza ona ciekawostki z życia raperów, jak choćby historia powstania Gangu Albanii, czy hitu Chillwagonu “@”.

Odcinki Red Bull Rap & Mat emitowane będą co niedzielę o godzinie 18:00 na YouTube’owym kanale Red Bull Wersy. Za tydzień do pojedynku staną reprezentanci SBM: Fukaj i Janusz Walczuk.

Na kanale, poza rapowym quizem będą pojawiać się także dodatkowe, okołorapowe i muzyczne treści.

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności