FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Święto BMX na Gali Freestyle BMX...

News

Święto BMX na Gali Freestyle BMX Awards 2011

Od:
pawelec 
Data:
20 listopada 2011, 19:10
Ocena:
Ocena 5.00

Warszawski klub Karmel pełen pasjonatów BMX, był miejscem gdzie odbyła się tegoroczna Gala Freestyle BMX Awards. Jamaj jak zwykle stanął na wysokości zadania i ogarnął impreze perfekcyjnie. Na początek poleciały najciekawsze edity z tego roku. Film Jala, Oskiera oraz produkcje Ave BMX. Po filmowej rozgrzewce przyszedł czas na ujawnienie zwycięzców w kategorii Young Blood i Flat. Z piątki nominowanych Jury przy uwzględnieniu głosów internautów najwyżej oceniło Alberta Piotrowskiego jako najlepiej rokującego w tym sezonie a we Flatlandzie Adriana Łowkajtisa. Nazwiska zwycięzców obwieścił zebranym Krzysztof "Ząbi" Wielgoszewski, który jak się dowiedzieliśmy niebawem startuje ze swoją szkółką BMX'ową na Jutrzence.

Krótki występ Difla, pozwolił uzupełnić płyny i dodatkowo nakręcił zgromadzonych po czym przeszliśmy płynnie do kategorii Dirt i Park. Panda ogłosił zwycięzców, którymi zostali Dawid Godziek w Dircie i Rafał "Skejcik" Kierc w Parku. Dodatkowo wręczający statuetki Prezes Karol Kirycki, ufundował w kategorii Dirt całoroczny karnet uprawniający do korzystania z DirtParku na Skrze, którego pre-otwarcie miało miejsce tego samego dnia.

Po wręczeniu statuetek odbyła się projekcja filmu z tegorocznych obozów Ride Up, organizowanych przez Jamaj Events.

Na finał zostały dwie kategorie Street i Best Event. Statuetka powędrowała w Streecie do Michała Mycka a za najlepszy event 2011 uznano Baltic Games, który do końca ostro konkurował z Hit&Run.

Po wręczeniu statuetek, przyszedł czas na melanż, który trwał do białego rana. Za całą obsługę multimedialną odpowiedzialny był Soon, który zmontował wszystkie plansze z zapowiedziami zawodników, oraz miał pieczę nad wszystkimi projekcjami filmów. W takcie imprezy odbyły się także, konkursy, których sponsorami byli Arriba oraz Shade Clt. Statuetki podobnie jak w zeszłym roku wykonała firma Artlit.

Dostępne w kategoriach

bike bmx sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności