FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Święto BMX na Gali Freestyle BMX...

News

Święto BMX na Gali Freestyle BMX Awards 2011

Od:
pawelec 
Data:
20 listopada 2011, 19:10
Ocena:
Ocena 5.00

Warszawski klub Karmel pełen pasjonatów BMX, był miejscem gdzie odbyła się tegoroczna Gala Freestyle BMX Awards. Jamaj jak zwykle stanął na wysokości zadania i ogarnął impreze perfekcyjnie. Na początek poleciały najciekawsze edity z tego roku. Film Jala, Oskiera oraz produkcje Ave BMX. Po filmowej rozgrzewce przyszedł czas na ujawnienie zwycięzców w kategorii Young Blood i Flat. Z piątki nominowanych Jury przy uwzględnieniu głosów internautów najwyżej oceniło Alberta Piotrowskiego jako najlepiej rokującego w tym sezonie a we Flatlandzie Adriana Łowkajtisa. Nazwiska zwycięzców obwieścił zebranym Krzysztof "Ząbi" Wielgoszewski, który jak się dowiedzieliśmy niebawem startuje ze swoją szkółką BMX'ową na Jutrzence.

Krótki występ Difla, pozwolił uzupełnić płyny i dodatkowo nakręcił zgromadzonych po czym przeszliśmy płynnie do kategorii Dirt i Park. Panda ogłosił zwycięzców, którymi zostali Dawid Godziek w Dircie i Rafał "Skejcik" Kierc w Parku. Dodatkowo wręczający statuetki Prezes Karol Kirycki, ufundował w kategorii Dirt całoroczny karnet uprawniający do korzystania z DirtParku na Skrze, którego pre-otwarcie miało miejsce tego samego dnia.

Po wręczeniu statuetek odbyła się projekcja filmu z tegorocznych obozów Ride Up, organizowanych przez Jamaj Events.

Na finał zostały dwie kategorie Street i Best Event. Statuetka powędrowała w Streecie do Michała Mycka a za najlepszy event 2011 uznano Baltic Games, który do końca ostro konkurował z Hit&Run.

Po wręczeniu statuetek, przyszedł czas na melanż, który trwał do białego rana. Za całą obsługę multimedialną odpowiedzialny był Soon, który zmontował wszystkie plansze z zapowiedziami zawodników, oraz miał pieczę nad wszystkimi projekcjami filmów. W takcie imprezy odbyły się także, konkursy, których sponsorami byli Arriba oraz Shade Clt. Statuetki podobnie jak w zeszłym roku wykonała firma Artlit.

Dostępne w kategoriach

bike bmx sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Allseasons

Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności