FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  CLTN Loosers Contest ‘10

News

CLTN Loosers Contest ‘10

Od:
pawelec 
Data:
22 lipca 2010, 17:37
Ocena:
Ocena 5.00

Loosersi wracają jak zwykle w doskonałej formie i pięknym stylu nie osiągalnym dla zwykłych śmiertelników. Właśnie tak!!! W zeszłym roku w zawodach startowali„nieWĄScy" zawodnicy i zawodniczki w tym roku do zawodów dopuszczamy tylko super-bohaterów.

6 edycja tej kultowej imprezy jak co roku odbędzie się na kempingu Ekolaguna Chałupy 5, w bazie CLTN Kite Camp - szkoła Wake.pl tym razem 06-08 sierpnia. Zainteresowani startem mają więc czas na przygotowanie odpowiedniej „stylówy". O strategiczną część garderoby super bohatera - pelerynkę zadba główny sponsor imprezy marka CLTN, będzie ona rozdawana w szerokiej gamie kolorystycznej w ramach wpisowego.

Zawodnicy będą rywalizować w konkurencjach Kite/Wake/Skim/Skate, swój udział w zawodach potwierdzili już najlepsi Polscy zawodnicy z mistrzem Polski Freestyle - Victorem Borsukiem i Łukaszem Ceranem z Diverse Extreme Team na czele, oraz 3-krotny zwycięzca tych zawodów, 3-krotny zwycięzca cyklu CLTN Loosers Contest Marek „Murphy" Zach z Czech. Jak co roku na zawodników i publiczność poza konkurencjami sportowymi czekają nietypowe bonusy- wybory loosera i looserki 2010, superhero contest, graffiti jam połączony z aukcją prac najlepszych graficiarzy a całość podsumuje afterparty z rozdaniem nagród w Beach Bar Pieksa gdzie dla wszystkich „wytrawnych melanżowników" zagra DOPE SMOKERS CREW w skład, którego wchodzą DJ Cent, DJ Tuse oraz DJ Pac One. Zapowiada się wiek kolejny imprezowy klasyk, na który wszystkich serdecznie zapraszamy, jeżeli kogoś nie było to sprawdźcie jak bawiliśmy się w zeszłym roku.

Relacja video z CLTN Loosers Contest 2009

CLTN Poster Foto: CLTN Poster

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności