FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Zamknij oczy razem z Buką

News

Zamknij oczy razem z Buką

Od:
Redakcja 
Data:
14 lutego 2013, 15:20
Ocena:
Ocena 5.00
Buka blokuje liczniki YouTube

Wczoraj do sieci trafił teledysk do kolejnego singla BukiZamknij oczy”, który po kilku godzinach sparaliżował licznik YouTube i statystyki stanęły w miejscu już dwukrotnie. Najnowsza produkcja trójmiejskiego rapera zapowiada jedno z najbardziej oczekiwanych wydawnictw pierwszego kwartału 2013 roku.

Buka wraz z wytwórnią MaxFlo postanowił zaprezentować drugi teledysk promujący zbliżające się wydawnictwo „Wspaniały widok na nic interesującego”. Bit do utworu “Zamknij oczy” jest dziełem DonDe, który na stałe jest związany z MaxFloRec. Przy współpracy z grupą Juzz Media powstał obraz bogaty w wiele wyjątkowych ujęć. Wszystkie zdjęcia z udziałem Buki oraz Skora zostały zrealizowane w stolicy Katalonii, Barcelonie. W klipie można zobaczyć także kadry, które twórcy zarejestrowali w Austrii, Chorwacji, Francji, Polsce, Czechach, Turcji, Szwajcarii oraz we Włoszech.


Buka to jedno z najważniejszych odkryć prowadzonej przez Rahima wytwórni MaxFloRec. Album „Wspaniały widok na nic interesującego” to drugie wydawnictwo, które zostanie wydane nakładem śląskiej wytwórni.

Warto przypomnieć, że “Zamknij oczy” to kolejny klip promujący “Wspaniały widok na nic interesującego” . Pierwszym singlem był kawałek “Orchidee”, który do sieci trafił w grudniu. 

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności