FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Polscy fani jak zawsze na medal

News

Polscy fani jak zawsze na medal

Od:
Redakcja 
Data:
30 listopada 2015, 12:28
Ocena:
Ocena 0.00
Wrażenia zawodników po Diverse NIGHT of the JUMPs

Ponad tydzień minął od Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie – Diverse NIGHT of the JUMPs, które odbyły się w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Kiedy sportowe emocje nieco opadły zapytaliśmy zawodników o wrażenia z czwartej wizyty na Pomorzu. Opiniami podzieliła się najlepsza trójka riderów: Maikel Melero, Rob Adelberg oraz Remi Bizouard.

Diverse NIGHT of the JUMPs 2015 - Ergo Arena Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs 2015 - Ergo Arena
Zwycięzca polskiego Grand Prix i urzędujący Mistrz Świata, wicelider klasyfikacji generalnej Maikel Melero: „Cieszę się, że mogłem znowu odwiedzić Polskę. W ERGO ARENIE warunki do startów są zawsze dobre, a fani niesamowici. Bardzo żywiołowo reagują i to jest to, co nas wszystkich niesie. Trochę zbyt miękki był tym razem dirt, ale pomimo tego kwalifikacje były dla mnie bardzo udane, a w finale zaliczyłem jeden z najlepszych przejazdów w ostatnim czasie. Dzięki wygranej udało mi się zmniejszyć dystans do Davida Rinaldo w klasyfikacji generalnej do 2 punktów. Przed nami jeszcze jedna runda w Sofii, gdzie wszystko się może zdarzyć.”

Diverse NIGHT of the JUMPs 2015 - Ergo Arena Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs 2015 - Ergo Arena
Drugie miejsce zajął Australijczyk Rob Adelberg, który swoim stylowym przejazdem i niesamowitymi trickami bardzo szybko zjednał sobie publiczność: „Lubię wracać do Polski. Warunki startów są zawsze dobre, więc nie trzeba dodatkowo martwić się o swoje bezpieczeństwo. Do tego organizacja nie zawodzi i polscy fani są zawsze na medal, ale przede wszystkim macie bardzo piękne kobiety! Tym razem tor był nieco za miękki, ale w końcu jesteśmy profesjonalistami i drobne niedogodności nas nie zatrzymają przed daniem jak najlepszego show i zajęciem jak najlepszego miejsca.” 

Diverse NIGHT of the JUMPs 2015 - Ergo Arena Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs 2015 - Ergo Arena
Trzykrotny Mistrz Świata, który zajął w Trójmieście trzecie miejsce Remi Bizouard, również nie kryje swojego entuzjazmu: „ERGO ARENA jest wystarczająco duża, abyśmy czuli się tu komfortowo. Co prawda tym razem było nieco zbyt miękko, ale oprócz tego wszystko było w jak najlepszym porządku. Lubię ten obiekt - tor jest dobry, a widzowie są bardzo blisko nas. Mocno nas dopingują, więc doskonale ich słyszymy i czerpiemy z tego mnóstwo energii do kręcenia najbardziej ekstremalnych tricków!” 

Diverse NIGHT of the JUMPs 2015 - Ergo Arena Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs 2015 - Ergo Arena
Wydarzenie podsumowali również Przemysław Szymański i Tomasz Gagat właściciele firmy Sportainment – promotora NIGHT of the JUMPs w Polsce: „Za nami niesamowity rok. Udało nam się dostarczyć kilkudziesięciu tysiącom widzów wiele sportowych wrażeń. Bilety na rundy Mistrzostw Świata we Freestyle Motocrossie - Diverse NIGHT of the JUMPs zarówno w Krakowie, jak i w Gdańsku wyprzedały się jeszcze przed wydarzeniami, a emocje w obu arenach sięgały zenitu! Dziękujemy kibicom za zaufanie i obiecujemy, że w 2016 wrócimy z najlepszymi zawodnikami globu i nową porcją niesamowitych atrakcji."

Diverse NIGHT of the JUMPs 2015 - Ergo Arena Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs 2015 - Ergo Arena
Oficjalna relacja video z rundy w ERGO ARENIE


Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Oficjalna Strona Sponsora DIVERSE ExtremeTeam www.diverseextremeteam.com 

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/793008957462569/

Promotor w Polsce: SPORTAINMENT www.sportainment.pl

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency   

 

Dostępne w kategoriach

motor sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności