FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Ruszył Fitplanner – nowa...

News

Ruszył Fitplanner – nowa wyszukiwarka zajęć sportowych

Od:
Redakcja 
Data:
30 listopada 2015, 15:18
Ocena:
Ocena 0.00

Fitplanner to serwis umożliwiający szybkie i wygodne wyszukanie dowolnych zajęć sportowych w najbliższej okolicy użytkownika. Portal powstał w reakcji na coraz popularniejszy w Polsce trend „fit”.

Baza Fitplannera to prawie 10 tysięcy klubów sportowych z 975 miast z całej Polski, a także 94 dyscypliny sportowe do wyboru. Serwis umożliwia wyszukanie odpowiednich zajęć poprzez różne kryteria – lokalizację, odległość, rodzaj zajęć, dzień tygodnia czy nawet posiadaną kartę sportową.

Ruszył Fitplanner – nowa wyszukiwarka zajęć sportowych Foto: Ruszył Fitplanner – nowa wyszukiwarka zajęć sportowych
Jak mówią twórcy Fitplannera, od konkurencji odróżnia ich właśnie to, że nie są tylko „katalogiem” klubów, ale dobrze działającą wyszukiwarką zajęć sportowych. Serwis umożliwia również użytkownikom dodawanie opinii zarówno na temat poszczególnych zajęć, jak i klubów czy trenerów personalnych.

- Obecnie pracujemy nad prototypem zapisu na zajęcia. Chcemy dać naszym użytkownikom wygodne narzędzie, dzięki któremu będą mogli łatwo i szybko zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia o dowolnej godzinie, bez konieczności np. czekania na połączenie telefoniczne – mówi Anna Firlej, jedna z założycieli serwisu Fitplanner. – Po to stworzyliśmy Fitplanner – aby uprościć wybór i dostęp do zajęć sportowych.

Uzupełnieniem serwisu jest regularnie prowadzony blog z artykułami na temat ćwiczeń, zdrowego trybu życia, a nawet przepisami na dania „fit”.

Więcej informacji na:

www.fitplanner.pl

www.facebook.com/fitplannerPL

***

Fitplanner.pl – serwis umożliwiający szybkie i wygodne wyszukanie zajęć sportowych w najbliższej okolicy użytkownika. Prawie 10 tysięcy klubów, 975 miast, 94 dyscypliny sportowe – to baza Fitplanner.pl

 

Dostępne w kategoriach

sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności