FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Okoliczny Element Powrót Na...

News

Okoliczny Element Powrót Na Dzielnię - premiera i listening party

Od:
Redakcja 
Data:
20 maja 2016, 15:49
Ocena:
Ocena 0.00
Dziś swoją premierę ma płyta zespołu Okoliczny Element "Powrót Na Dzielnię", wydana przy wsparciu wytwórni Aloha Entertainment.

Okoliczny leci konsekwentnie i wjeżdża z kolejną płytą. "Powrót na Dzielnie" to powrót zasad, to staro-nowoczesny Mej i Ninjah. Za produkcję kawałków odpowiedzialni są Bimberland i Spalchemik. Szukając inspiracji i odpowiednich warunków, zespół przeniósł  się do Studia BA!Sen. Po wielu dniach, Ninjah i Mej powrócili na dzielnie z nowym materiałem. Gościnnie na albumie udzielili się Dj Krootki i Dj Brk. "Powrót na Dzielnie" to 17 kawałków, które tworzą kolejną okoliczną historię. To kolejny etap misji i może nieco poważniejszy Okoliczny. Ale spokojnie jest klasycznie relaks, w końcu rap powstawał pomiędzy grillem, piciem brona i pływaniem w basenie.
Do tej pory płytę promują utwory: Powrót na dzielnie (prod. Spalchemik), Co tam? (prod. Bimberland), Lecimy konsekwentnie (prod. Spalchemik cuty. Dj Krootki), Widok z okna (prod. Spalchemik), To jest dobre (prod. Bimberland), Życie, szama, picie  (prod. Spalchemik).

Zamów płytę Okoliczny Element "Powrót Na Dzielnię" + GRATIS:
http://www.alohasklep.pl/plyty-muzyczne/574-okoliczny-powrot.html

Z okazji premiery płyty Okoliczny Element zaprasza na listening party z okazji premiery płyty "Powrót na Dzielnie". Za gramofonami Dj Mej! Dodatkowo na imprezie specjalny Live Show od Okolicznego + Goście specjalni! Oprócz tego celebrujemy 300 urodziny Ninjy. Ponoć pojawi się Bimberland i Spalchemik! To ostatnie takie wydarzenie w opolskiej Piekarni! Szykuje się ciosowa bombiczka! Na imprezie można będzie zakupić wraz z wjazdem w promocyjnej cenie album Cd "Powrót na Dzielnie LP" za 25 zł. Normalna wbita 5 zeta. Dozo na miejscu! #powrotnadzielnie #okolicznyelement #uroninjah

data: 21.05.16
start: 20:00
miejsce: Piekarnia / Opole
wjazd: 25 zł (w cenie CD) 5 zł (bez CD)

wydarzenie fb:
https://www.facebook.com/events/1708245959415250/

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Reklama-Jak zamawiać?
Pokazy Winterland Finał Mistrzostw Świata SuperEnduro 2020
Freestyle Heroes 2020


Najnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności