FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Już jutro ekstremalny wieczór w...

News

Już jutro ekstremalny wieczór w TAURON Arenie Kraków

Od:
Redakcja 
Data:
23 marca 2018, 15:16
Ocena:
Ocena 0.00

Już jutro najbardziej ekstremalny wieczór w TAURON Arenie Kraków. Zawodnicy na motocyklach, rowerach i skuterze śnieżnym zaprezentują mocną porcję efektownych tricków i po raz czwarty zachwycą krakowska publiczność. Jeśli jeszcze nie macie biletów na to wyjątkowe wydarzenie, to ostatnia szansa na ich zakup i zagwarantowanie mocnych wrażeń.

Diverse night of the Jumps Foto: Diverse night of the Jumps
Na dzień przed tym wielkim wydarzeniem, podczas konferencji prasowej, na pytania dziennikarzy odpowiadali organizatorzy i zawodnicy. Dodatkowo była to okazja do przyjrzenia się z bliska budowie toru, na którym jutro wystąpią najlepsi zawodnicy FMX i MTB.

Marko Manthey jeden z dyrektorów firmy Sport Plus, właściciela formatu NIGHT of the JUMPs podkreślił, że bardzo się cieszy z ponownej wizyty w Krakowie i zaznaczył, że w sobotni wieczór rywalizacja będzie bardzo zacięta. Seria ma w tej chwili nowego lidera – Luca Ackermanna, który zdetronizował czterokrotnego Mistrza Świata Maikela Melero. Hiszpan na pewno tak łatwo nie odpuści i będzie starał się odzyskać prowadzenie.

Przemysław Szymański ze Sportainment podkreślił, że zawodnicy stale przesuwają granice i prezentują najbardziej szalone ewolucje, o których jeszcze niedawno nikt nie sądził, że mogą być możliwe. Sprawia to, że podczas wydarzenia spodziewać się możemy spektakularnych tricków zarówno na motocyklach, jak i rowerach. Salto skuterem śnieżnym, które po raz pierwszy w Krakowie wykona Jason Cesco, będzie wisienką na tym ekstremalnym torcie.

Diverse NIGHT of the JUMPs Kraków 2017 Foto: Diverse NIGHT of the JUMPs Kraków 2017
Warto zaznaczyć, że 22 marca TAURON Arena Kraków otrzymała Nagrodę Biznesu Sportowego, dla najlepszego obiektu sportowego. Wiceprezes Agencji Rozwoju Miasta, Jacek Gryzło, podkreślił, że to właśnie takie wydarzenia jak Diverse NIGHT of the JUMPs przyczyniają się do tego, że arena jest szeroko doceniana i nagradzana.

MISS FMX Diverse NIGHT of the JUMPs Foto: MISS FMX Diverse NIGHT of the JUMPs
Wielkie emocje już jutro. To będzie najbardziej spektakularna odsłona Diverse NIGHT of the JUMPs w TAURON Arenie Kraków. Gwarantujemy, że zawodnicy dostarczą widzom wielu wrażeń. Jeśli jeszcze nie macie biletu na to wydarzenie możecie je jeszcze kupić w salonach EMPiK na terenie całego kraju, a jutro także w kasach TAURON Areny Kraków od godziny 13.00.

Skuter śnieżny latał nad TAURON Areną Kraków Foto: Skuter śnieżny latał nad TAURON Areną Kraków
Skuter śnieżny latał nad TAURON Areną Kraków Foto: Skuter śnieżny latał nad TAURON Areną Kraków
Więcej informacji na: www.dnotj.pl oraz

https://www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency/

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/264436394087726/

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebooku: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Dostępne w kategoriach

motor sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności