FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Pirotechnika, muzyka, sporty...

News

Pirotechnika, muzyka, sporty ekstremalne - SOUND of GRAVITY

Od:
Redakcja 
Data:
7 czerwca 2018, 16:35
Ocena:
Ocena 0.00

To będzie niezapomniane wydarzenie!

Największe w historii naszego kraju ekstremalne pokazy sportów ekstremalnych podczas których na stadionie w Tychach zobaczymy ponad 40-stu zawodników z takich dyscyplin jak freestyle motocross, freestyle ATV, dirt jumping (MTB i BMX), skate!

Warto już teraz rezerwować najlepsze miejsca, aby być jak najbliżej wielu spektakularnych ewolucji. Tym bardziej, że w przedsprzedaży na stronie ebilet.pl i sieci empik można zakupić wejściówki w promocyjnych cenach! To właśnie z tych miejsc 2.9.2018 będziemy mogli podziwiać m.in. Luc Ackermanna, który podejmie próbę wykonania najniebezpieczniejszej ewolucji świata czyli double backflip`a (podwójne salto w tył) na motocyklu crossowym. Pochodzący z Niemiec zawodnik Freestyle Motocross , doskonale wie jak ogromna będzie to impreza co podkreśla w swoich wypowiedziach - „To będzie szalone wydarzenie. Nie potrafię się doczekać momentu, kiedy 10-tysięczna widownia będzie dopingowała mnie do wykonania podwójnego salta. Sama ewolucja jest czymś niesamowitym, ale jeszcze większą motywacją jest sama obecność na takim obiekcie podczas takiego show! 2-go września na Sound of Gravity zobaczycie widowisko, które do granic możliwości poruszy waszą wyobraźnię!” .

SOUND of GRAVITY - pirotechnika, muzyka, sporty ekstremalne Foto: SOUND of GRAVITY - pirotechnika, muzyka, sporty ekstremalne
Oprócz Luc Ackermanna i jego podwójnego salta będziemy świadkami wielu innych dokonań, które zaprzeczają prawom grawitacji. Salta na quadzie, skoki synchroniczne na motocyklach crossowych to tylko niektóre propozycje. Możecie być pewni, że tego dnia od ilości salt i rotacji zakręci się w głowach! Jeżeli dodamy do tego muzykę graną na żywo z dwóch scen i ponad pół tysiąca ładunków pirotechnicznych to musicie być pewni, że tego dnia adrenalina i niesamowite emocji nie opuszczą nikogo!

To jest już pewne! 2.9.2018 na stadionie miejskim w Tychach spotkamy się na największych w historii Polski pokazach sportów ekstremalnych! Sound of Gravity nadchodzi! Przedsprzedaż biletów w promocyjnych cenach prowadzona jest na eBilet.pl i salonach Empik.


wypowiedzi – SOUND of GRAVITY

LUC ACKERMAN (Niemcy, zawodnik Freestyle Motocross)
„Takim wydarzeniom zawsze towarzyszą ogromne emocje. Tego typu pokazy zmieniają oblicze sportów freestylowych, zamieniają je w wielkie show. Jestem bardzo szczęśliwy, że na stadionie w Tychach podczas Sound of Gravity pierwszy raz w Polsce będę próbował wylądować double backflipa. Cały scenariusz eventu jest wypełniony wielkimi rzeczami, nie ma praktycznie jakiejkolwiek przerwy na załapanie oddechu. Jak zobaczyłem stadion, na którym będziemy skakać to od razu wiedziałem, że Sound of Gravity będzie wyjątkowym wydarzeniem”

SZYMON GODZIEK (Polska, Sfera Sportu, zawodnik Dirt Jumping, III zawodnik Pucharu Świata 2017)
„Cieszę się, że miasto Tychy wraz z Tyskim Sportem zaufało Sferze Sportu i chcą razem z nami stworzyć imprezę, która jest innowacyjna, topowa i przede wszystkim stworzy nowe standardy w
polskim freestyl`u! Od zawsze powtarzam, że jak już coś robić to albo grubo albo wcale. Takie właśnie będzie Sound of Gravity. Jaram się, że zapiszemy się na stałe w historii sportów ekstremalnych”

GRZEGORZ BEDNARSKI (Tyski Sport, operator stadionu w Tychach)
„Jako spółka i jako stadion jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i na niestandardowe projekty, można powiedzieć ze smaczkiem. 2 wrześnie czeka nas coś ogromnie spektakularnego. Ponieważ impreza jest freestyle'owa dlatego szukałem określeń, które mogłyby ją opisać „na luzaka”. Nasuwają mi się dwa – megaczad i petarda. To co szykujemy w tym dniu będzie wyjątkowe nie tylko w skali miasta, nie tylko w skali kraju, ale zaryzykuje stwierdzenie, że nawet w skali tej części Europy. Stadion w Tychach będzie opanowany przez rowery, motocykle, quady. To będzie wyjątkowa impreza. Przygotowaliśmy specjalne pakiety biletowe oraz promocje dla rodzin z dziećmi.”

KRZYSZTOF MAGIERA (Sfera Sportu, organizator)
„Sound of Gravity to wydarzenie, na które pracowaliśmy kilka lat. Podczas naszych dotychczasowych eventów testowaliśmy różnego typu rozwiązania, sprawdzaliśmy partnerów. Wszystko po to aby stworzyć wydarzenie, które będzie jedyne w swoim rodzaju, będzie niezapomnianym wydarzeniem w całym kraju! Fenomenalny jest także dla nas fakt, że jest to w całości polska produkcja. Stworzona od podstaw przez Polaków. Pokażemy, że Sound of Gravity to pokazy, o których usłyszy cala Europa.”

Dostępne w kategoriach

bmx motor mtb skateboarding sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • mgl
 • Forfiter
 • Redakcja
 • Macko
 • Klaudia Stój
 • lotar
 • aybnb51
 • pogrzebowyeu
 • ysqaz62
 • laineqtfz
 • swaldebht7
 • ossidytus9
 • SundayXvip
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności