FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Nowa gra Bike Unchained 2 z...

News

Nowa gra Bike Unchained 2 z Szymonem Godźkiem już dostępna

Od:
Redakcja 
Data:
17 września 2018, 14:50
Ocena:
Ocena 0.00

Epickie trasy downhillowe, najbardziej szalone tricki slopestyle’owe, realistyczne grafiki 3D i porady największych gwiazd MTB. To krótka charakterystyka nowej mobilnej gry rowerowej Bike Unchained 2, która już jest dostępna bezpłatnie na urządzenia z systemami iOS i Android. Jednym z bohaterów gry jest Szymon Godziek!

Jeżeli jesteś jedną z dziesiątek milionów osób, które poznały pierwszą odsłonę gry, wiesz już, jak wygląda najlepsza alternatywa dla jazdy na prawdziwych trasach rowerowych. Nowa odsłona gry została jednak udoskonalona niemal pod każdym względem. Jest jeszcze bardziej szalona i realistyczna – gwarantuje najlepsze wrażenia związane z MTB. Nowa wersja, która została stworzona praktycznie od zera, pozwala na grę w orientacji pionowej, dzięki czemu można używać tylko jednej ręki. Kolejnym kluczowym rozwiązaniem są wyjątkowo realistyczne grafiki 3D, które dokładnie odwzorowują nie tylko otocznie, krajobraz, wygląd i atmosferę tras, ale także konkretne ruchy zawodników.

– Kiedy rozpoczęliśmy prace nad Bike Unchained 2, od samego początku chcieliśmy posłuchać, co mają do powiedzenia gracze, którzy korzystali z pierwszej wersji. Wiedzieliśmy, że pierwsza odsłona Bike Unchained była bardzo udana, ale gracze powiedzieli nam, że chcą więcej realizmu. Sensowną rzeczą było więc zaprojektowanie kolejnej wersji z naciskiem na dostarczenie tego realizmu. Red Bull zapewnia dostęp do najlepszych riderów MTB na świecie, więc połączyliśmy siły z Mattim Lehikoinenem, fińską legendą downhillu, który dzielił się z naszymi projektantami swoimi doświadczeniami, aby mogli stworzyć najbardziej realistyczną grę na rynku – podkreśla Pekka Kupiainen, producent Bike Unchained 2.

W realnym świecie podstawą MTB jest nie tylko sama jazda, ale także możliwość dzielenia się doświadczeniami i przeżyciami z innymi. Bike Unchained 2 opiera się właśnie na tym założeniu. W każdym wyścigu gracze mogą rywalizować z przeciwnikami. Mają możliwość wystartowania w zawodach w towarzystwie riderów z całego świata. Dzięki temu mogą pochwalić się swoimi sukcesami, zaprosić do własnej ligi i powalczyć o prawdziwe nagrody.

W grze znajduje się lista mentorów, którzy przekazują swoją wiedzę, rzucają wyzwania i pomagają graczom osiągnąć najwyższą formę. Pojawiło się na niej kilka nowych nazwisk, dzięki czemu mamy do czynienia z najlepszym line-up’em rowerowych talentów w historii gier o tematyce MTB:

·       Aaron Gwin

·       Andreu Lacondeguy

·       Brandon Semenuk

·       Carson Storch

·       Darren Berrecloth

·       Emil Johansson

·       Fabio Wibmer

·       Greg Callaghan

·       Kate Courtney

·       Loic Bruni

·       Martin Söderström

·       Myriam Nicole

·       Szymon Godziek (odblokowuje między innymi wysoko punktowany trick Tsunami Flip)

·       Tahnée Seagrave

·       Thomas Genon

·       Yannick Granieri

Mentorzy - Bike Unchained 2 Foto: Mentorzy - Bike Unchained 2
Możliwość uczenia się od najlepszych z pewnością pomagają, jednak aby wspiąć się na wyżyny, potrzebny jest także najlepszy sprzęt. Gra zapewnia obecnie jeszcze więcej najwyższej jakości części rowerowych: im większe postępy, tym więcej opcji do wyboru, co pozwala zbudować rower marzeń.

Dostępne w kategoriach

bmx mtb sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • mgl
 • Forfiter
 • Redakcja
 • Macko
 • Klaudia Stój
 • lotar
 • aybnb51
 • pogrzebowyeu
 • ysqaz62
 • laineqtfz
 • swaldebht7
 • ossidytus9
 • SundayXvip
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności