FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Beskid Hero 2019: oficjalna video...

News

Beskid Hero 2019: oficjalna video relacja i wypowiedzi zwycięzców

Od:
Redakcja 
Data:
19 czerwca 2019, 15:02
Ocena:
Ocena 0.00

Malownicze górskie tereny skrywające trudne techniczne trasy, litry potu wylane podczas karkołomnych zmagań oraz 450 zawodników walczących z dziką naturą i głodnymi zwycięstwa rywalami… Tak po krótce można podsumować trzecią odsłonę międzynarodowych zawodów Beskid HERO.

Tegoroczna edycja po raz kolejny zweryfikowała umiejętności wielu utalentowanych polskich zawodników oraz licznie zgromadzonych, zagranicznych reprezentantów.

Beskid HERO 2019 Foto: Beskid HERO 2019
Kurz powoli opadł, silniki ostygły, jednak emocje wśród uczestników i kibiców nadal pozostają gorące. Korzystając z okazji postanowiliśmy więc poprosić o krótkie podsumowanie tegorocznych triumfatorów zawodów Beskid HERO:

David Cyprian – I miejsce w klasie PRO:

Tegoroczna edycja Beskid HERO była świetna i bardzo mi się podobała. Co prawda trasa mogła być nieco lepiej oznaczona - drugiego i trzeciego dnia trochę na niej błądziłem, jednak finalnie udało mi się odnaleźć i ukończyć rywalizację na pierwszej pozycji. Poziom trudności z pewnością wzrósł względem ubiegłorocznej odsłony i tylko dzięki sprzyjającej pogodzie trasa zawodów była przejezdna. Uczestnicy jechali na bardzo wysokim poziomie, co potwierdzili już podczas piątkowego prologu. Na szczęście podczas dwóch kolejnych dni udało mi się mocniej ‘przycisnąć’ i objąć prowadzenie z kilkunastominutową przewagą. Już nie mogę się doczekać przyszłorocznej edycji!

Zdenek Cyprian – I miejsce w klasie Expert Masters:

Cieszę się z wygranej w klasie Expert Masters. Ta edycja była lepsza względem ubiegłorocznej, trasa bardzo przyjemna, jednak oznaczenia już nie tak bardzo... J. To jedyna rzecz do poprawy!

Kacper Hermann – I miejsce w klasie Expert:

Tegoroczna edycja zawodów Beskid HERO bardzo mi się podobała. Był to mój drugi start w zawodach hard enduro w tym roku. Na imprezę dojechałem z nastawieniem na uzyskanie dobrego wyniku. Podczas prologu dnia pierwszego udało się wywalczyć trzecią pozycję. Drugiego i trzeciego dnia dobrze „cięliśmy się” z Bartkiem Klimkiem i Wojtkiem Sikorą. Trasa bardzo mi odpowiadała, ponieważ na co dzień trenuję w górach i uwielbiam górskie ściganki. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję!

Piotr Arkit – I miejsce w klasie Hobby Masters:

Jestem bardzo zadowolony, że po raz kolejny udało mi się zwyciężyć w kategorii Hobby Masters. Zadowolenie potęguje fakt, że podczas drugiego dnia zawodów ostatnie okrążenie przejechałem na przebitym tylnym kole. Trzeci dzień okazał się nawet bardziej pechowy – kilka minut po starcie uderzyłem w pieniek i wylądowałem poza trasą zaliczając konkretnego dzwona. Resztę wyścigu kontynuowałem na przebitym przednim kole i z krzywą kierownicą. Jednak pomimo trudności technicznych oraz wielu krwawych otarć i obić bardzo cieszę się z wyniku.

Beskid HERO 2019 - Emil Juszczak Foto: Beskid HERO 2019 - Emil Juszczak
Według mnie tegoroczna trasa w mojej kategorii była trochę łatwiejsza technicznie, ale też zdecydowanie szybsza – byłem przygotowany na więcej elementów HARD J. Myślę, że w związku z tym oraz z drugą już wygraną podczas BH, nadszedł czas sprawdzić swoje siły i możliwości w wyższej klasie startowej, więc w przyszłorocznej edycji wystartuję w klasie Expert.

Dziękuję organizatorom za całą imprezę, wszystkim wyprzedzanym za możliwość ich wyminięcia, zaś serdecznie pozdrawiam tych którzy w ferworze walki nie powstrzymali nerwów i kazali mi w……ć. J

Kalina Pustelnik – I miejsce w klasie Kobiet:

Jestem ogromnie zadowolona z zawodów, chociaż trudniejsza trasa HOBBY z zeszłego roku była fajniejsza J. Bardzo się cieszę, że udało mi się ukończyć zawody i je wygrać! Ekipa dziewczyn była świetna, jak też sama atmosfera zawodów J. Czekam z niecierpliwością na przyszłoroczną edycję.

Kolejna odsłona Beskid HERO przeszła już do historii. Aby jeszcze choć przez chwilę usłyszeć ryk silników i poczuć ekstremalne emocje jakie towarzyszyły nam w czasie zawodów, zapraszamy Was do obejrzenia oficjalnej video relacji:

Beskid HERO 2019 – przeżyjmy to jeszcze raz!


Dziękujemy wszystkim startującym za udział w zawodach. Główną ideą wydarzenia jest organizowanie zawodów dla zawodników przez zawodników. Event ten stworzyliśmy od zera, jednak nadal uczymy się i staramy się wyciągać ważne wnioski z każdej lekcji. Chcemy wspólnie z Wami sprawić, aby ta impreza stała się wizytówką polskiej sceny hard enduro. Wiemy, że jest nadal sporo aspektów nad którymi trzeba popracować, dlatego też wkrótce wyślemy do wszystkich uczestników ankiety, w których prosimy o szczere i konstruktywne opinie, które pomogą nam w ulepszeniu przyszłorocznej edycji. Let’s make hard, hard enduro! J

Na koniec przypominamy wszystkim kibicom oraz uczestnikom zawodów - Beskid HERO to nie tylko rywalizacja na trasach, to także miesiące przygotowań. Pamiętajcie proszę, że z ogromnym trudem i wysiłkiem udało nam się pozyskać tereny górzyste pod organizację zawodów. Tereny są udostępnione dla motocyklistów tylko i wyłącznie na czas zawodów. Wszystkich zawodników oraz kibiców prosimy o uszanowanie naszych wysiłków i powstrzymanie się od jazdy po terenie zawodów po wydarzeniu.

Więcej informacji: http://www.beskidhero.com/

Wydarzenie: https://web.facebook.com/events/563440157431293/

Facebook: https://web.facebook.com/BeskidHERO/

Organizator - Agencja Sport UP:

https://www.facebook.com/sportupagencja/

Dostępne w kategoriach

motor sport

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Podobne  


Ostatnio dołączyli

Co się dzieje na FREESTYLE'u

 • alik
 • Skejcik
 • VIENIO
 • Forfiter
 • mgl
 • Redakcja
 • lotar
 • Jakub Kosmowski
 • Macko
 • troy5166
 • aybnb51
 • laineqtfz
 • ysqaz62
 • SundayXvip
 • swaldebht7
 • vezxu89
Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności