FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  News >  Polish Hip-Hop Festival w...

News

Polish Hip-Hop Festival w obiektywie – fotorelacja z wydarzenia

Od:
Redakcja 
Data:
9 sierpnia 2019, 14:01
Ocena:
Ocena 0.00

Cztery sceny i prawie setka gwiazd hip-hopu. Do tego ponad 20 tysięcy widzów, a to wszystko w ciągu trzech dni obfitujących w niezapomniane, żywiołowe występy czołowych reprezentantów polskiego rapu. Fotorelacja z tegorocznej, siódmej już edycji Polish Hip-Hop Festival w Płocku dostępna jest na stronie www.redbull.pl/muzyka

Odbywająca się w dniach 1-3 sierpnia kolejna edycja Polish Hip-Hop Festival w Płocku gościła ponad 80 artystów, reprezentujących niemal wszystkie odłamy rodzimego rapu. Na głównej scenie zagrali m.in. Sokół, Smolasty, Bedoes, Sarius czy Tede. Z kolei na Red Bull Stage widzowie mogli podziwiać występy m.in. Synów, Małpy, Małolata, Ero & Kosiego czy Reto i Borixona. Poza doświadczonymi artystami, z już ugruntowaną pozycją, na obu scenach usłyszeliśmy również młodszych, ale bardzo obiecujących raperów, czyli m.in. Jana Rapowanie i Okiego. A to tylko niewielka część artystów, którzy rozgrzewali swoimi występami licznie zgromadzoną publiczność.

- „Świetna atmosfera, ponad 20 tysięcy ludzi, którzy przyprawiają o ciarki na plecach, gdy zaczynają śpiewać razem z raperami. Tegoroczna edycja to też bardzo solidnie dobrany line-up na wszystkich scenach. Zdarzało się, że nie zawsze to główna scena była tą najważniejszą, bo na pozostałych też odbywały się znakomite koncerty, co jest dużym plusem. Piękna pogoda, nadwiślański klimat, świetnie spędzony czas. Zdarłem gardło od krzyczenia na koncertach” – podsumował płocki festiwal Filip Rudanacja, który razem z raperem Flintem prowadził całe wydarzenie.

Polish Hip – Hop Festival w Płocku to coroczne święto fanów szeroko rozumianej muzyki hip-hopowej. W tym roku impreza odbyła się po raz siódmy, a na jej scenach pojawili się prawie wszyscy najbardziej znani reprezentanci polskiego rapu.

Fotorelacja z wydarzenia dostępna już na: https://www.redbull.com/pl-pl/galleries/polish-hip-hop-festival-plock-2019-najlepsze-zdjecia

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel sięNajnowsze  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności