FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  O nas

Freestyle.pl

O nas


Staruetka: Lider Przedsiębiorczości Roku 2012Z radością i dumą pragnę poinformować, że firma RODEO - Aleksander Jankowski (jedyny właściciel portalu Freestyle.pl) została uhonorowana nagrodą Lider Przedsiębiorczości 2012 przyznaną w ramach ogólnopolskiego konkursu przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Warszawie.

Wyróżnienie nadane zostało za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i dostosowania firmy do funkcjonowania na zintegrowanym rynku europejskim.

Uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów „Lidera”, odbyło się w środę, 21 listopada 2012 r. o godz. 19.00 w MMC Mazurkas Conference Centre z rąk Pana Mariusza Haładyja, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Gospodarki i Pana Jerzego Bartnika, Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego.

Patronat honorowy nad konkursem „Lider Przedsiębiorczości Roku 2012” objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik.

W imieniu swoim oraz wszystkich pracowników firmy pragnę podziękować za dotychczasową współpracę oraz zaznaczyć, że bez tej współpracy, Państwa zaufania i wszelkich wspólnych działań, nagroda Lidera Przedsiębiorczości nie trafiłaby w nasze ręce.

Z wyrazami szacunku,

Aleksander Jankowski

 

FreeStyle - logo

Freestyle.pl to jedyna w Polsce platforma poświęcona wszelkim aktywnościom sportowym i artystycznym związanym ze swobodną ekspresją pasji.

Nowoczesna grafika, w atmosferze popularnego, ulicznego stylu, w połączeniu z szerokimi możliwościami multimedialnymi, podnosi atrakcyjność platformy Freestyle.pl i wyróżnia ją na polu rodzimych stron internetowych.

Użytkownicy odwiedzający Freestyle.pl otrzymują codzienną dawkę najświeższych informacji na temat sportu, kultury, mody, street-artu, muzyki czy nowinek technicznych. Mogą także sprawdzić listę nadchodzących wydarzeń zebranych w przejrzystym kalendarzu.

Zaimplementowany autorski system umożliwia zawodnikom zapisy i wykonanie płatności, a organizatorom kontrolę nad rejestracją zawodników i wpływami z wpisowego.

Każde wydarzenie przypisane jest do określonego miejsca. Dzięki temu użytkownik może sprawdzić co działo się tam wcześniej, przejrzeć powiązane zdjęcia lub video, a nawet sprawdzić pogodę, lub zaplanować najwygodniejszy dojazd.

Zalogowani na Freestyle.pl użytkownicy mogą zamieszczać swój kontent multimedialny, publikować swoje teksty i komentować zawartość serwisu. Mogą także komunikować się za pośrednictwem wewnętrznej usługi pocztowej.

W czasie ponad siedmioletniej działalności wsparliśmy patronatem m.in.

Muzyka

Koncerty i festiwale

Filmy

Sport

Imprezy klubowe

Zorganizowaliśmy imprezy

System zapisów na zawody sportowe

Konkursy

Stworzyliśmy program X-Press!

Przeprowadziliśmy i nagraliśmy wywiady Video

Pozostałe montażePodziel się


Reklama-Jak zamawiać?
SUPERENDURO23

Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności