FREESTYLE.pl: logo [F -ka] FREESTYLE.pl: logo

Tu jesteś: Strona główna >  Multimedia >  Video >  Zapowiedź koncertu SLUMS ATTACK...

Video

Zapowiedź koncertu SLUMS ATTACK 29.09.2012 WARSZAWA Fonobar

Od:
marylka   więcej video
Data:
26 września 2012, 20:01


Zapowiedź koncertu SLUMS ATTACK 29.09.2012 WARSZAWA Fonobar
Podczas koncertu Slums Attack odbierze Złotą Płytę! Dzień później w Media Saturn, Złote Tarasy, Wwa odbędzie się spotkanie z fanami i podpisywanie płyt !
Zamów bilet w... więcej
Podczas koncertu Slums Attack odbierze Złotą Płytę! Dzień później w Media Saturn, Złote Tarasy, Wwa odbędzie się spotkanie z fanami i podpisywanie płyt !
Zamów bilet w przedsprzedaży i załap się na konkurs dla fanów! Do wygrania dyskografia Slums Attack..

Wyłączna sprzedaż RAPPORTAL.PL http://www.rapportal.pl/shop/koncert-premierowy-slums-attack-warszawa-fonobar-29-09-2012/15772

Już w pierwszym dniu po oficjalnej premierze najnowszej płyty Slums Attack zatytułowanej „CNO2", album pokrył się złotem. Kilka dni później zdobył pierwsze miejsce Oficjalnej Listy Sprzedaży płyt w Polsce! Oficjalne wręczenie Złotej Płyty odbędzie się 29 września przy okazji koncertu zespołu w warszawskim Fonobarze.

-- To wspaniała wiadomość -- komentuje Peja. -- Nasza długa i ciężka praca przyniosła efekt. Daliśmy naszym fanom album, na który ewidentnie czekali i który ich nie zawiódł. To nasz najbardziej dojrzały album z pięciu wydanych w ciągu ostatnich czterech lat. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na nasze koncerty! Złotą Płytę odbieramy w najbliższą sobotę w warszawskim Fonobarze -- dodaje muzyk.

Organizator sobotniego koncertu, na którym zostanie wręczono Złota Płyta zachęca fanów Slums Attack do udziału w konkursie. Do wygrania 5 pakietów po 5 płyt z dyskografii Slums Attack z autografami. Każdego dnia pakiety wzbogacane są o gadżet! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest kupienie biletu na sobotni koncert Slums Attack w przedsprzedaży do czwartku włącznie oraz umieszczenie na profilu Facebook plakatu zapowiadającego imprezę. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w piątek -- wręczenie nagród w sobotę.

29.09.2012 koncert SLUMS ATTACK
FONOBAR WARSZAWA
WAWELSKA 5

ZAPRASZAMY !!!!

Odpowiedzi video

Dostępne w kategoriach

music

Komentarze

:     :    
Chcesz się wychylić i skomentować? - zaloguj się! ...a jak nie masz konta to dołącz do nas!

Podziel się


Najnowsze  


Podobne  


Ostatnie komentarze

Najczęściej oglądane

Co się dzieje na FREESTYLE'u

Serwis używa plików cookies, aby mógł lepiej spełniać Wasze oczekiwania. Zamknij i nie pokazuj więcej tego komunikatu
Więcej informacji w naszej Polityce prywatności